Сформовані усі пари плей-оф чемпіонату Європи з волейболу: сітка турніру

Сформовані усі пари плей-оф чемпіонату Європи з волейболу: сітка турніру CEV

Першими суперницями збірної України стали волейболістки з Польщі.

На чемпіонаті Європи з волейболу серед жінок сформувалися усі пари плей-оф, а також сітка турніру включно з фіналом.

24 команди виступили у груповому етапі Євро з волейболу. Участь продовжили 16 найкращих команд, у тому числі й жіноча збірна України, яка у групі здобула три перемоги та посіла третє місце.

Збірна України на стадії 1/8 фіналу потрапила на збірну Польщі, яка займає 12-е місце у світовому рейтингу, а на останньому Євро посіла четверте місце. На груповій стадії польська збірна здобула чотири перемоги, поступившись лише представницям Болгарії.

Загалом пари 1/8 фіналу чемпіонату Європи з волейболу виглядають наступним чином. Одним із центральних протистоянь стане зустріч збірних Нідерландів та Німеччини - чвертьфіналістів останнього чемпіонату Європи.

• Понеділок, 30 серпня, 21:00. Росія - Білорусь

Матчі 1/8 фіналу триватимуть упродовж трьох днів - з 28 по 30 серпня, Україна проведе свій поєдинок проти Польщі у неділю, 29 серпня.

Якщо українки пройдуть полячок, то у чвертьфіналі зустрінуться з переможницями протистояння між Туреччиною та Чехією. Турецькі волейболістки - фіналістки останнього чемпіонату Європи та учасниці Олімпіади-2020, на якій вилетіли у чвертьфіналі.

Як виглядає чвертьфінальна сітка жіночого Євро з волейболу

• Чвертьфінал №1. Туреччина / Чехія - Польща / Україна
  • Чвертьфінал №2. Сербія / Угорщина - Хорватія / Франція
  • Чвертьфінал №3. Болгарія / Швеція - Нідерланди / Німеччина
  • Чвертьфінал №4. Італія / Бельгія - Росія / Білорусь

А ось у півфіналі, якщо Україна туди пройде, на неї можуть очікувати чинні чемпіонки Європи та бронзові призерки Олімпіади-2020 сербки. Для цього їм потрібно здолати Угорщину, після чого перемогти переможниць протистояння Хорватія - Франція.

• Чвертьфінал №1 - Чвертьфінал №2
  • Чвертьфінал №3 - Чвертьфінал №4

Фінал чемпіонату Європи з волейболу відбудеться у середу, 8 вересня.

• Збірна України уперше за 20 років виступить у плей-оф жіночого Євро з волейболу. Тоді ж, у 2001 році, українки посіли четверте місце на турнірі.
  • У фіналі останнього чемпіонату Європи з волейболу між собою зустрілися Сербія та Туреччина. Сербки здобули перемогу у п'яти сетах.
  • Найуспішнішою збірною серед чинних команд є збірна Росії - вона вигравала турнір шість разів (востаннє - у 2015 році).
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейТрансляція ЧС з футзалу