Зірки проти легенд: у Миколаєві відбувся благодійний футбольний матч

Зірки проти легенд: у Миколаєві відбувся благодійний футбольний матч Фото: Володимир Степанов / Суспільне Миколаїв

У Миколаєві вчетверте відбувся футбольний матч між командами "Легенда", за яку виступали відомі спортсмени області, та "МиколаївСтарс", що сформована з відомих жителів обласного центру.

Про це повідомляє кореспондент Суспільного Миколаїв Володимир Степанов.

Гра відбувалась на верхньому полі Миколаївського Центрального стадіону. Формат матчу – два тайми по 40 хвилин.

Команду "Легенда" очолив заслужний майстер спорту з боксу Олег Машкін, капітаном команди відомих миколаївців обрали міського голову Олександра Сєнкевича.

За словами засновника проєкту “Матч зірок”, директора дитячо-юнацької спортивної школи "Атлант" Івана Куліна, у 2021 році збирають гроші на лікування миколаївського футбольного тренера Сергія Буріменка, у якого діагностували рак.

У Миколаєві провели благодійний "Матч зірок"Фото: Вікторія Андрушків / Суспільне Миколаїв

За команду "Легенда" тричі відзначився Іван Кулін, по одному голу забили Іван Логуш та Володомир Коссе.

За "МиколаївСтарс" дубль оформив Сергій Сарафін, по одному голу забили Олександр Балакін, Володимир Фроленко та Дмитро Бреус.

В основний час зустрічі визначити переможця не вдалося, рахунок на табло – 5:5. Після двох таймів суддя призначив серію пенальті.

Фінальний рахунок після серії пенальті – 9:8. Перемогу в матчі здобула команда "МиколаївСтарс".

"Біжу за Героїв України": у Миколаєві влаштували патріотичний забіг"

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram.