The Beatles випустять перевидання альбому "Let It Be" з 27 новими піснями

The Beatles випустять перевидання альбому "Let It Be" з 27 новими піснями

The Beatles випустять перевидання альбому "Let It Be" з 27 новими піснями

Британський рок-гурт The Beatles анонсував перевидання альбому "Let It Be". Реліз заплановано на 15 жовтня – про це повідомляє NME.

Культова платівка буде доповнена архівними матеріалами тих років. У розширеному виданні з'явиться 27 невідомих раніше записів, а також мікс "Get Back" від продюсера Гліна Джонса, зібраний з 14 треків.

Володарі фізичної версії перевидання також отримають книгу "The Beatles: Get Back", передмову до якої написав один із засновників групи Пол Маккартні. Разом з нею в "Let It Be Special Edition" входять шість CD-дисків, чотири вінілові пластинки й компакт-диск з фотографіями.

В альбомі 1970 року було 12 треків. Серед них: "Let It Be", "Across The Universe", "Get Back", "The Long and Winding Road", "For You Blue". Нове видання наново зведено продюсером Джайлзом Мартіном і звукорежисером Семом Окелло у форматі 5.1 Surround DTS і Dolby Atmos.

26 серпня вже вийшли три треки з майбутнього релізу: "Let It Be" (стерео мікс 2021 року), "Do not Let Me Down" (перший виступ на даху) і "For You Blue" (LP Mix Get Back).

The Beatles засновані у 1960 році, а завершили кар'єру рівно через десять років. "Let It Be" став знаковим, тому що був випущений у 1970 році та вважається останнім "прижиттєвим" альбомом колективу.

Читайте також

40 років тому в Нью-Йорку вбили Джона Леннона. Розповідаємо, як це було

Лист Пола Маккартні виставили на аукціоні. У ньому музикант вибачається за вкрадену ковдру

Пол Маккартні випустить ліричний "автопортрет у 154 піснях"

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше