За літо на Черкащині ліквідували 16 шкіл і створили кілька опорних закладів

За літо на Черкащині ліквідували 16 шкіл і створили кілька опорних закладів

Протягом літа 2021-го року в Черкаській області ліквідували та реорганізували кілька шкіл. Про це під час брифінгу розповіла начальниця відділу дошкільної та загальної середньої освіти управління освіти і науки Черкаської ОДА Людмила Гордуновська.

За словами посадовиці, за три місяці ліквідували 16 шкіл та реорганізували понад сімдесят:

"Реорганізували 77 закладів, створили п'ять опорних шкіл та 17 філій. Минулого року у нас працювали 534 школи, а станом на початок цього навчального року їх залишилось лише 496", – зазначила вона.

Читайте також: Операція "Оптимізація": на Черкащині закрили школу, де вчилися 18 учнів

До першого класу в області цього року підуть 11 тисяч дітей, додала Людмила Гордуновська.

Що відомо

  • Процес оптимізації почався з 90-их років минулого століття, коли зменшилася кількість дітей. Та, за словами Валерія Данилевського, демографічна ситуація в області з кожним роком погіршується. Наприклад, у 2005 році в області було 156 тисяч учнів, а нині – 118 тисяч учнів. Кількість шкіл зменшилася: було 700, а зараз – 496.
  • Освітні заклади Черкащини з першого вересня функціонуватимуть у звичному режимі. Однак якщо область вийде із "зеленої" зони вони зможуть працювати за умови, що буде вакциновано 80 відсотків педагогічного колективу.
  • Для школярів та дошкільнят у Міністерстві освіти та науки визначили три варіанти навчання у разі погіршення епідситуації.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок