"Зоря" вдруге програла у Лізі Європи та вилетіла в Лігу конференцій: відео

"Зоря" вдруге програла у Лізі Європи та вилетіла в Лігу конференцій: відео ФК "Зоря"

У результативному матчі луганці вдруге поступилися австрійській команді.

"Зоря" зазнала другої поразки у матчі-відповіді плей-оф раунду Ліги Європи проти "Рапіда". У Запоріжжі луганська команда поступилася з результатом 2:3.

Перший матч протистояння між "Зорею" та "Рапідом" у Австрії закінчився розгромною поразкою української команди з рахункою 0:3. Відповідно, в Україні "Зоря" мала здобувати перемогу з ідентичним рахунком, щоб хоча б перевести гру в овертайм.

Стартові 15 хвилин поєдинку розпочалися для луганців з двох пропущених м'ячів. Спочатку відзначився Марко Грюлль після передачі Таксіархіса Фунтаса.

А через п'ять хвилин захисник Лео Граймль замкнув подачу з флангу, зробивши рахунок 2:0.

Наприкінці першого тайму "Зоря" уперше відзначилися у протистоянні з "Рапідом" - Олександр Гладкий замкнув подачу Сергія Булеци.

Луганці продовжили атакувати, але на 68-й хвилині пропустили втретє - Віталій Вернидуб обрізався з передачею, чим скористалися Ерджан Кара та Фунтас, який і став автором голу.

Попри пропущений м'яч, "Зоря" продовжувала атакувати. Відзначився голом Дмитро Хомченовський, але арбітр не зарахував взяття воріт через активний офсайд у форварда Шахаба. А згодом у пусті ворота не забив Артем Громов.

На 86-й хвилині "Зоря" отримала право на пенальті - на думку арбітра зустрічі Іштвана Ковача, у штрафному майданчику порушив правила на Шахабу захисник "Рапіда" - сам іранець пробив голкіпера. А на 88-й хвилині "Зоря" отримала шанс на ще один пенальті, проте з другим ударом Шахаба у той же кут голкіпер гостей впорався

У підсумку 2:3 - "Зоря" програє "Рапіду" та вилітає з Ліги Європи у Лігу конференцій.