Юна сумська тенісистка здобула дві медалі на турнірі в Тернополі

Юна сумська тенісистка здобула дві медалі на турнірі в Тернополі Єлизавета Довгопол - праворуч. Фото: Сумська тенісна академія

Турнір першої категорії федерації тенісу до дня міста відбувся у Тернополі. Участь у ньому взяли юнаки та дівчата до 12 років. Сумчанка Єлизавета Довгопол у цих змаганнях здобула "золоту" і "срібну" медалі. Про це повідомив тренер тенісної академії Сум Ігор Смертяк.

Спортсменка перемогла львів’янку Вікторію Шебець, киянку Маргариту Хоменко та одеситку Марію Кононову. У фінальному поєдинку Єлизавета зустрілась з Анною-Аделіною Никифорук з Коломиї. Суперниці сумчанка поступилась і здобула у підсумку "срібну" медаль турніру.

Юна сумська тенісистка здобула дві медалі на турнірі в ТернополіСумська тенісна академія

Крім того, Єлизавета взяла участь у парному розряді турніру разом з Никифорук. Сумсько-коломийска пара перемогла Олександру Ревіну з Києва та Олександру Назаренко з Одеси, а у фіналі перемогла Ірму Чухліч зі Львова та Ніку Верстюк з Києва, посіла перше місце і здобула "золото".

• 28-го червня 2020 року Єлизавета Довгопол виборола "золото" чемпіонату Сум у категорії "мікст" в парі з Матвієм Лемішком.
  • У липні 2020 року сумчанка Єлизавета Довгопол стала переможницею регіонального турніру Федерації тенісу України.
  • У грудні 2020 року вона виграла тенісний турнір у столиці.
  • У березні 2021 року Довгопол стала першою в турнірі в Ірпені.У лютому 2021 року Єлизавета Довгопол здобула золото на турнірі серед тенісистів у Дніпрі.
  • У червні спортсменка виграла дві медалі - золоту і срібну - на турнірі у Тернополі - "Кубок Central Park Ternopil".