Рівненський "Верес" здобуває першу перемогу в Туреччині

Два голи Антона Яременка принесли рівненському "Вересу" перемогу у першому товариському матчі на зборі у Туреччині.

Сьогодні зранку рівняни перемогли середняка вищої ліги Білорусі – футбольний клуб "Мінськ" з рахунком 2:0. Обидва голи Яременко забив у першому таймі.

Наступний спаринг "Верес" проведе 28 лютого проти данського клубу "ФА 2000". Загалом у Туреччині тренерський штаб рівнян запланував п'ять товариських поєдинків.

На каралі рівненського клубу оприлюднили відео поєдинку. Голи на 15-й та 37-й хвилинах.

Як відомо:

- до старту третього кола чемпіонату України з футболу серед команд Другої ліги гравці рівненського "Вереса" готуватимуться у Туреччині.

- Рівненський "Верес" приглядається до Ламіне Н'Діайє.

- рівненський клуб підписав контракти із вісьмова новачками.