"Парааеропорт", феєрверки та яскраві прапороносці. Якою була церемонія відкриття Паралімпіади-2020

"Парааеропорт", феєрверки та яскраві прапороносці. Якою була церемонія відкриття Паралімпіади-2020

"Парааеропорт", феєрверки та яскраві прапороносці. Якою була церемонія відкриття Паралімпіади-2020 Tokyo2020

Чим запам'яталася церемонія відкриття літніх Паралімпійських Ігор у Токіо.

Паралімпійські Ігри у Токіо відкриті! У вівторок, 24 серпня, відбулися урочисті заходи, присвячені відкриттю Паралімпіади-2020 та старту змагань у Токіо.

Церемонія відкриття Паралімпіади-2020 тривала приблизно три години. Значну частину часу зайняв вихід учасників Паралімпійських Ігор - на поле Національного стадіону в Токіо вийшли спортсмени з 162 країн світу.

Читайте також: Визначено прапороносців України на церемонії відкриття Паралімпіади-2020

Відкриття Паралімпіади супроводжувалося феєрверками та іншими урочистостями, які підготували організатори для святкування церемонії відкриття.

феєрверкиAP

Кожна країна делегувала певну частину спортсменів для виступів на Паралімпійських Іграх. Як і на Олімпіаді-2020, кожна країна-учасник виходила у супроводі двох прапороносців.

ФінляндіяAP

Від України ними стали олімпійські чемпіони з плавання: Віктор Смирнов та Єлизавета Мерешко.

Перед стартом Паралімпійських Ігор одразу кілька країн через ті чи інші причини відмовилися від виступу на них. Зокрема, через політичну ситуацію у Токіо на Паралімпіаду-2020 не прибули представники збірної Афганістану, хоча прапор цієї країни також був присутній на церемонії відкриття.

Учасники церемонії відкриття Паралімпіади-2020 були одягнуті в кольори національного прапору. Найяскравіше за інших виглядали паралімпійці з Малайзії.

Деякі спортсмени вийшли на поле Національного стадіону із собаками - чимало спортсменів на Паралімпіаді змагатимуться у класі з порушенням зору і у повсякденному житті потребують поводирів..

Найбільша делегація на Паралімпійських Іграх-2020 - у господарів змагань Японії. На домашньому турнірі виступлять 255 спортсменів.

ЯпоніяAP

Церемонію відкриття Паралімпійських Ігор у Токіо відвідав очільник Міжнародного Паралімпійського комітету Ендрю Парсонс.

ПарсонсAP

Заключним моментом церемонії відкриття стало запалення паралімпійського вогню. У ньому взяли участь три спортсмени.

Паралімпіада-2020 оголошена відкритою!

Категорії
ТенісОлімпіада-2022ФутболЗимовий спортБоксКомандні види спортуШахиЛегка атлетикаБаскетболВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейДзюдоЛіга чемпіонівУсик - ДжошуаЧС-2022 з футболу