В паралімпійському селищі Токіо зафіксовані перші випадки захворювання COVID-19 серед спортсменів

В паралімпійському селищі Токіо зафіксовані перші випадки захворювання COVID-19 серед спортсменів

В паралімпійському селищі Токіо зафіксовані перші випадки захворювання COVID-19 серед спортсменів AP

Позитивний випадок зафіксували у день відкриття Паралімпіади-2020.

У паралімпійському селищі, відкритому перед Іграми-2020, зафіксували перші випадки захворювання коронавірусом серед спортсменів. Про це повідомили організатори змагань.

У вівторок, 17 серпня, у Токіо відкрилося паралімпійське селище. На час Паралімпіади-2020 у ньому проживатимуть спортсмени, а також тренери та інший персонал.

Перший позитивний випадок захворювання коронавірусом у паралімпійському селищі було виявлено у четвер, 19 серпня у одного із робітників. А у день церемонії відкриття Паралімпіади позитивний результат тесту на коронавірус отримав і спортсмен.

Читайте також: У паралімпійському селищі Токіо зафіксували перший випадок захворювання COVID-19. Що про це відомо

У кого саме виявили коронавірус - не повідомляється. Спортсмена вже відправили на самоізоляцію і його участь у Іграх виглядає малоймовірною - на карантині йому доведеться перебувати впродовж двох тижнів.

"Ми очікували, що буде певна кількість позитивних випадків захворювання коронавірусом у середині селища. Тому у силу одразу ж вступив протокол, як тільки стало відомо про випадок з коронавірусом. Вищезазначену особу відправили на карантин, після чого розпочнемо розслідування з метою визначення найближчих контактів. Це стандартна процедура, і ми на неї реагуємо", - зазначив представник Оргкомітету Токіо-2020 Маса Такая.

Що відомо

  • Починаючи з 1 липня (дати прибуття спортсменів на Олімпійські Ігри у Токіо) до 21 серпня в олімпійському та паралімпійському селищах було виявлено 36 випадків захворювання коронавірусом, серед них 16 - спортсмени.
  • З 12 серпня у Токіо зареєстрували 154 випадки захворювання коронавірусом серед осіб, пов'язаних з Паралімпіадою-2020. Серед них сім спортсменів.
  • Перед стартом Паралімпіади-2020 від участі на змаганнях відмовилися спортсмени з п'яти країн - Самоа, Кірибаті, Тонга, Вануату, а також Афганістану.
Читайте також: Чотири країни відмовилися від участі в Паралімпіаді за три дні до її початку. В чому причина
  • Упродовж останніх п'яти днів в Японії фіксується понад 20 тисяч випадків захворювання коронавірусом, у Токіо за останню добу - близько 2.5 тисяч.

Що далі

  • 24 серпня - церемонія відкриття Паралімпійських Ігор у Токіо.
Читайте також: Визначено прапороносців України на церемонії відкриття Паралімпіади-2020
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - Джошуа