На US Open розіграють рекордні призові, але чемпіони отримають менше, ніж торік. Як змінилися суми

На US Open розіграють рекордні призові, але чемпіони отримають менше, ніж торік. Як змінилися суми

На US Open розіграють рекордні призові, але чемпіони отримають менше, ніж торік. Як змінилися суми AP

Зменшена винагорода для переможців усе одно є найвищою серед ґрендслемів.

Завершальний турнір Великого шолома сезону – US Open у Нью-Йорку – стартує 24 серпня з кваліфікаційних раундів, а основна частина змагань розпочнеться 30 серпня. Чемпіонів визначать 10-12 вересня.

Цього року американський ґрендслем встановить рекорд за загальною сумою призових, виділених на турнір, – 57.5 мільйона американських доларів.

З них шість мільонів розподілять між учасниками кваліфікації. Це на 66% більше, ніж два роки тому перед пандемією, коли на US Open востаннє проходив відбірковий етап.

Читайте також: Старт кваліфікації US Open: коли й проти кого зіграють українські тенісисти

У чому ще полягають зміни

Організатори збільшили призові не лише для кваліфаєрів, а й для учасників стартових раундів основної сітки. Зокрема, призові за вихід на корт у першому колі зросли на 23%, порівняно з минулим роком, – до 75 тисяч доларів.

Проте через такий крок довелося зменшити призові тенісистів, що пройдуть далі у сітці. Приміром, замість минулорічних трьох мільйонів доларів чемпіони особистих турнірів зароблять $2.5 мільйона. Тим не менше, ця сума лишається найбільшою серед усіх мейджорів.

Так само зменшили й чек фіналістів – $1.25 млн.

За словами організаторів, задачею перерозподілу фінансових винагорд було повернути їх "до передпандемійного рівня".

“Минулий рік був дуже складним для всіх нас, і пандемія мала суттєвий вплив на фінансове здоров'я USTAUSTA – Американська тенісна асоціація., – пояснив головний виконавчий директор асоціації Майк Дауз. – Але ми плідно працювали над тим, щоб теніс продовжував процвітати в довготривалій перспективі й на всіх рівнях”.

Читайте також: Шоста ракетка світу Тім пропустить US Open. Він - чинний чемпіон американського Грендслему

Скільки отримують тенісисти на US Open

  • Індивідуальні змагання

Перемога: $2 500 000 Вихід до фіналу: $1 250 000 Півфінал: $675 000 Чвертьфінал: $425 000 1/8 фіналу: $265 000 1/16 фіналу: $180 000 Другий раунд: $115 000 Перший раунд: $75 000

  • Парні змагання

Перемога: $660 000 (тут і далі – на двох) Вихід до фіналу: $330 000 Півфінал: $164 000 Чвертьфінал: $93 000 1/8 фіналу: $54 000 Другий раунд: $34 000 Перший раунд: $20 000

Що відомо

  • Чинні чемпіони US Open – японка Наомі Осака та австрієць Домінік Тім, який цьогорічний турнір пропустить.
  • Торік US Open став першим Шоломом, який провели під час пандемії. Змагання відбувалися без глядачів.
  • У 2021 році в "основі" турніру зіграють чотири українки: Еліна Світоліна, Даяна Ястремська, Марта Костюк та Ангеліна Калініна.
  • Із кваліфікації починають шестеро українських тенісистів: Катерина Козлова, Катаріна Завацька, Леся Цуренко, Дарія Снігур, Ілля Марченко та Сергій Стаховський.
Категорії
ТенісОлімпіада-2022ФутболЗимовий спортБоксКомандні види спортуШахиЛегка атлетикаБаскетболВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейДзюдоЛіга чемпіонівУсик - ДжошуаЧС-2022 з футболу