Мар'ян Швед уперше вийшов в основі та забив дебютний гол у сезоні чемпіонату Бельгії: відео Photo News

Українець допоміг "Мехелену" здобути перемогу.

24-річний український футболіст Мар'ян Швед відзначися першим голом у новому сезоні чемпіонату Бельгії. Сталося це в матчі п'ятого туру місцевої першості: Швед забив "Сент-Жиллуаз".

У цьому матчі український півзахисник уперше в сезоні вийшов у стартовому складі своєї команди. Перші два тури він не потрапля до заявки, у наступних двох - виходив на заміну. У п'ятому ігровому турі Мар'ян опинився у стартовому складі - і одразу забив.

Домашній матч для "Мехелена" розпочався з пропущеного голу на першій хвилині, але ще до перерви команда українця відігралася. А на старті другого тайму саме Мар'ян Шед вивів "Мехелен" уперед: на дальній штанзі він відгукнувся на подачу з флангу і в один дотик спрямував м'яч у сітку, 2:1.

Відео першого голу Мар'яна Шведа у новому сезоні (з 01:40)

До кінця матчу "Мехелен" зміг подвоїти свою перемогу та виграв гру - 3:1. Мар'ян Швед провів на полі 81 хвилину, крім голу заробив також жовту картку, після чого його замінили.

Для "Мехелена" - це друга перемога в сезоні, у команди шість очок, вона йде на 10-му місці у чемпіонаті.

Як грає Мар'ян Швед у "Мехелені"

• Перейшов у цей клуб в оренду у сезоні 2020/21, зіграв 22 матчі у чемпіонаті Бельгії у тому розіграші - 4 голи та 2 ассисти.
  • У літнє міжсезоння "Мехелен" викупив його контракт у "Селтіка".
  • У новому сезоні "Мехелен" зіграв п'ять матчів - Швед тричі виходив на поле, зіграв сумарно 150 хвилин та забив один гол.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1Хокей