"Прикарпаття" зіграло внічию із "Волинню"

"Прикарпаття" зіграло внічию із "Волинню" ФК "Прикарпаття"

Футбольний клуб "Прикарпаття" зіграв із луцькою командою "Волинь". Гра відбулася 22 серпня на стадіоні "Рух" в Івано-Франківську та закінчилася з рахунком 1:1.

Гру провели в межах п'ятого туру Першої ліги України з футболу. Рахунок відкрила луцька команда на 14-й хвилині матчу – із пенальті забив Сад.

На 29-й хвилині гравці "Прикарпаття" зрівняли рахунок. Після розіграшу стандарту відзначився Волошинович. У другому таймі жодна із команд не забивала у ворота суперника.

Гра закінчилася із рахунком 1:1. Зараз "Прикарпаття" із 4 очками перебуває на 11 сходинці турнірної таблиці.

• Домашня перемога. Франківське "Прикарпаття" обіграло краматорський "Авангард"