Масове падіння на етапі Кубка світу з лижеролерів за участю українця: відео

Масове падіння на етапі Кубка світу з лижеролерів за участю українця: відео

Масове падіння на етапі Кубка світу з лижеролерів за участю українця: відео Скріншот трансляції

Шість спортсменів не змогли фінішувати.

Кубок світу з лижеролерів - літній варіант змагань з лижних перегонів. Саме на лижеролерах змагаються лижники у літній період підготовки до зимового сезону.

Перший міжнародний старт сезону 2021/22 - етап Кубка світу в Естонії. Він складався з трьох стартів: спринту, мас-старту (26 км) та 15-кілометрової гонки. У змаганнях взяли участь лідери збірної України, Італії також титуловані російські, норвезькі та шведські лижники.

А під час чоловічої гонки з масовим стартом у другий змагальний день відбувся один з найбільших завалів у змаганнях на лижеролерах. За підсумками цього масового падіння шість спортсменів не доїхали до фінішу: п'ятеро зійшли, а один був дискваліфікований.

  • Відео масового завалу на етапі Кубка світу з лижеролерів

Італієць Франческо Бекчіс спричинив завал: він в'їхав у групу спортсменів. Що саме намагався зробити італієць - невідомо.

Через нього група розсипалася, кілька атлетів одразу впали. А уже за кілька секунд від першого завалу постраждав 23-річний українець Дмитро Драгун (у нього 14-й номер). Він наїхав на одного із суперників, що уже лежали на асфальті - і через нього впав.

За інформацією Федерації лижного спорту України, у Дмитра діагностовано "тріщину кисті руки й сильний забій голови". Його шолом при падінні розколовся надвоє.

На старт на наступний змагальний день Дмитро Драгун не вийшов. Відповідно змагання в Естонії він закінчив з сьомим місцем у спринті, а також не фінішував у мас-старті та не стартував у 15-кілометровій гонці.

Дивіться також: Падіння до крові норвезького біатлоніста, яке забрало у нього місце на подіумі
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейЛегка атлетика