Україна завоювала рекордну кількість медалей на чемпіонаті Європи з боксу серед юнаків і дівчат Ukrainian Boxing Federation

Боксерка з України була визнана найкращою на турнірі.

Збірна України з боксу стала однією з найуспішніших на чемпіонаті Європи серед юнаків і дівчат, що завершився у столиці Боснії і Герцеґовини Сараєво. Змагання проходили серед спортсменів 13-14 років.

Команда виборола 23 медалі, що стало рекордом для України на чемпіонатах Європи. До того ж усього в турнірі брали участь 29 українських боксерів. З них 16 боролися у фіналах.

У підсумку на рахунку збірної – сім золотих медалей, а також дев'ять срібних і ще сім бронзових.

Такий результат дозволив Україні посісти друге загальнокомандне місце серед збірних-учасниць.

Хто завоював "золото" для України

Чотири чемпіонські титули заробили дівчата. Капітанка збірної Кіра Макогоненко всуху виграла у фіналі в категорії до 42 кг у росіянки Анастасії Панєчкіної.

Після цього українка станцювала гопак просто в ринзі.

Уляна Безфамільна (до 46 кг) також здолала в битві за "золото" росіянку – Вікторію Казакову – за рахунок зупинки бою в другому раунді.

Юлія Ступакова (54 кг) перебоксувала в "золотому" фіналі росіянку Софію Молчанову та виграла з рахунком 5:0.

Тим часом дніпрянка Анастасія Таран у категорії до 60 кг виграла титул у бою з полькою Йоанною Шледак, який суддя зупинила в першому ж раунді. Завдяки цій перемозі українку визнали найкращою боксеркою чемпіонату Європи.

Хлопці ж завоювали три "золота". Артем Міхальов (40 кг) також упорався з фінальним суперником, угорцем Рікардо Йоні, в першому раунді.

Васіф Керімов (46 кг) у близькому бою здолав росіянина Джанарслана Темірбієва, вигравши за очками.

А Іван Безуглий (54 кг) переміг румунського боксера Суваке Александру Думітру – 4:1.