Українець Дерев'янченко отримав право на бій за статус претендента на пояс WBC у середній вазі

Українець Дерев'янченко отримав право на бій за статус претендента на пояс WBC у середній вазі

Українець Дерев'янченко отримав право на бій за статус претендента на пояс WBC у середній вазі AP

До 17 вересня сторони мають узгодити умови поєдинку.

Український боксер Сергій Дерев'янченко отримав право на бій за статус претендента на пояс чемпіона світу за версією WBC у середній вазі. Про це повідомляє ESPN.

Чемпіоном WBC у середній вазі є американець Джермалл Чарло. У вересні 2020-го Дерев'янченко намагався відібрати у нього чемпіонський пояс, але поступився рішенням суддів.

Дерев'янченко отримав ще одну можливість провести чемпіонський титул. Проте для цього йому потрібно виграти бій за претендентство.

У WBC повідомили, що Дерев'янченко проведе поєдинок за статус претендента на пояс Чарло. Його суперником став мексиканець Хайме Мунгія.

Мунгія мав провести поєдинок проти американця Габрієля Росадо. Проте WBC постановила, що наступний бій мексиканця має бути саме проти Дерев'янченка.

Сторони мають домовитися щодо проведення поєдинку до 17 вересня. Якщо їм це не вдасться, то бій може бути виставлений на промоутерські торги.

Хто такий Хайме Мунгія?

  • 24-річний мексиканський боксер, який провів 37 поєдинків (усі - перемоги, 30 - нокаутом).
  • У період з 2018 по 2019 роки Мунгія був чемпіоном світу WBO у першій середній вазі.
  • На початку 2020-го Мунгія змінив вагову категорію, перейшовши у середню вагу. Там він здобув три перемоги, а також завоював титул WBO Intercontinental.

Що відомо

  • Останній бій Дерев'янченко провів проти Джермалла Чарло. А перед ним - проти казахстанця Геннадія Головкіна за вакантні титули IBF та IBO (поразка рішенням суддів).
  • Дерев'янченко у минулому вигравав бій за статус обов'язкового претендента за чемпіонський титул. У серпні 2017-го він здолав багамця Туреано Джонсона за право битися за пояс IBF, але у самому титульному поєдинку поступився американцеві Деніелу Джейкобсу.
  • Загалом Дерев'янченко провів у професійному боксі 16 поєдинків, у 13 з яких переміг (10 разів - нокаутом).
  • Раніше WBA призначила обов'язковий захист чемпіонського титулу WBA у надлегкій вазі, яким володіє інший українець Артем Далакян.
Читайте також: WBA зобов'язала українця Далакяна провести бій проти тимчасового чемпіона світу Конспесьйона
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейЛегка атлетика