Волиняни завоювали дві медалі на Кубку України з вільної боротьби

Волиняни завоювали дві медалі на Кубку України з вільної боротьби Асоціація спортивної боротьби України

На Кубку України з вільної боротьби уродженка селища Іванич Анастасія Алпєєва виборола золото. Ковельчанин Тимур Романюк здобув бронзу, – інформує асоціація спортивної боротьби України.

Кубок України з вільної боротьби проходив з 14 по 18 серпня у Львові. У змаганнях взяли участь понад 300 борців та борчинь.

Анастасія Алпаєва змагається в категорії 72 кілограми. Дівчина є вихованкою Волинської школи вищої спортивної майстерності. Раніше на чемпіонаті Європи з вільної боротьби серед юніорів спортсменка також завоювала золото.

Волиняни завоювали дві медалі на Кубку України з вільної боротьбиВолинська ОДА

Тимур Романюк змагався в категорії 79 кілограмів. Спортсмен вихованець Дитячо-юнацької спортивної школи імені Євгена Кондратовича.

Волиняни завоювали дві медалі на Кубку України з вільної боротьбиКовельська міська рада

Перемігши трьох суперників з Львівської Київської та Запорізької областей, борець вийшов у півфінал, де програв одеситу, який представляв Україну на Олімпійських іграх в Токіо. У боротьбі за бронзову нагороду волинянин переміг торішнього чемпіона з Сумщини з рахунком 4:0.

Дані змагання є відбором на чемпіонат світу з вільної боротьби, який відбудеться в Осло (Норвегія) цієї осені.

Термінові новини та щоденні інформаційні підсумки читайте в Telegram Суспільного Волині.