11-та перемога поспіль: лучанка стала призеркою командного чемпіонату України

11-та перемога поспіль: лучанка стала призеркою командного чемпіонату України Федерація каное України

Лучанка Марія Повх в одинадцяте стала переможницею національних змагань з веслування на байдарках та каное. Перемогу веслувальниця завоювала на командному чемпіонаті України, – повідомляє федерація каное України.

Починаючи з чемпіонату України 2016-го року, лучанка жодного разу не поступилася призовим місцем.

Відбіркові змагання на чемпіонат світу відбулися в Дніпрі. На другий день відбору Марія Повх здобула перемогу у байдарці-одиночці на дистанції 500 метрів з результатом 02:02.350.

11-та перемога поспіль: лучанка стала призеркою командного чемпіонату УкраїниФедерація каное України

Згідно з системою відбору, за підсумками цих змагань веслувальниця Марія Повх може претендувати на участь у змаганнях екіпажами.

У Волинській обласній школі вищої спортивної майстерності повідомили, що Марія Повх отримала звання Заслуженого майстра спорту України з веслування на байдарках і каное.

• На Олімпіаді-2020 у Токіо Лучанка Марія Повх зайняла 15-е місце. Спортсменка вибула у півфіналі змагань.
  • Торік Марія Повх виборола 7 медалей на чемпіонаті України з веслування на байдарках та каное. Нагороди спортсменка завоювала на усіх дистанціях, на яких виступала.
  • В червні лучанка стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи з веслування на байдарках і каное.