Футбольний клуб "Буковина" переміг у "Агробізнесу" у попередньому раунді Кубка України Facebook/ФСК "Буковина"

Футбольна команда "Буковина" перемогла у попередньому раунді Кубка України. Змагалися з клубом "Агробізнес" Хмельницької області. Гра закінчилась з рахунком 2:0.

Про це повідомляють на Телеграм-каналі ФСК "Буковина".

Перший гол на 98 хвилині забив гравець "Буковини" Василь Палагнюк. Вдруге влучив по воротах гравець Артур Орнат на 119 хвилині.

Вигравши Волочинський "Агробізнес" "Буковина" пройшла в 1/16 Кубку України. Наступний суперник "Буковини" у Кубку буде відомий після жеребкування.

• Минулого сезону футбольний клуб "Агробізнес" у чвертьфіналі Кубку України здобув перемогу над донецьким "Шахтарем" та пройшов до півфіналу.
  • Кубок України - це змагання з футболу в Україні, які проходять за олімпійською системою на вибування.
  • Минулого сезону володарем Кубку України стала команда "Динамо"