Паралімпіада-2020 проходитиме без уболівальників у Токіо та найближчих містах

Паралімпіада-2020 проходитиме без уболівальників у Токіо та найближчих містах

Паралімпіада-2020 проходитиме без уболівальників у Токіо та найближчих містах AP

Як і на Олімпійських Іграх, Паралімпіада у столиці Японії пройде за жорстких обмежень.

Паралімпійські Ігри відбудуться у Токіо та найближчих містах без глядачів. Про це повідомили в Оргкомітеті Токіо-2020.

Паралімпіада-2020 розпочнеться у Токіо через 16 днів після закінчення Олімпійських Ігор. Змагання відбувалися переважно без глядачів через ситуацію з коронавірусом: влада столиці Японії продовжила дію надзвичайного стану до 31 серпня.

Паралімпійські Ігри у Токіо закінчуються 5 вересня, і до того часу термін дії надзвичайного стану мав підійти до завершення. Проте відвідати змагання глядачі усе одно не зможуть.

Читайте також: Паралімпійського чемпіона з дзюдо заарештували у Токіо через напад на людину. Що про це відомо

Що трапилося?

У понеділок, 16 серпня, японські ЗМІ почали повідомляти, що уряд Токіо розглядає можливість продовження дії надзвичайного стану в столиці Японії.

Остаточне рішення щодо продовження надзвичайного стану в Японії прийняте не було. Проте в Оргкомітеті Токіо-2020 прийняли рішення залишити в силі обмежувальні заходи у Токіо, а також найближчих містах - Чібі, Саїтамі та Шізуоці, як це було під час Олімпіади.

Рішення про обмеження глядачів під час Паралімпіади-2020 було прийняте сумісно Міжнародним Паралімпійським комітетом, а також очільниками Оргкомітету та місцевими органами влади.

"Приймаючи подальші ретельні заходи, отримані з досвіду проведення Олімпіади, я упевнена, що ми надалі зможемо реалізовувати безпечні, надійні та спокійні Ігри", - зазначила очільниця Оргкомітету Токіо-2020 Сейко Хасімото.

Що відомо

  • Попередньо Олімпіаду та Паралімпіаду у Токіо мали відвідати до 10 тисяч глядачів або ж не більше 50% від загальної місткості арени, де проходитимуть змагання. Проте від цього відмовилися ще перед стартом Олімпійських Ігор.
  • Токіо перебуває під надзвичайним станом з 12 липня через зростання кількості випадків захворювання коронавірусом, зокрема поширення штаму дельта.
  • За останню добу в Токіо зафіксували понад 4.2 тисячі випадків захворювання коронавірусом - удвічі більше, ніж перед стартом Олімпіади-2020.
  • На Паралімпіаді-2020 змагатимуться 4400 спортсменів з 160 країн світу. Україна на Іграх у Токіо буде представлена 145 спортсменами.
Читайте також: Склад збірної України на Паралімпійські ігри-2020: хто та скільки спортсменів виступлять у Токіо

Що далі

  • Літні Паралімпійські Ігри пройдуть з 24 серпня по 5 вересня.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейТрансляція ЧС з футзалу