Дві вчительки з Чернігівщини увійшли до 50 найкращих в Україні за версією Global Teacher Prize

Дві вчительки з Чернігівщини увійшли до 50 найкращих в Україні за версією Global Teacher Prize

Дві вчительки з Чернігівщини увійшли до 50 найкращих в Україні за версією Global Teacher Prize
ФОТО: Суспільне Чернігів

Двоє вчителів з Чернігівщини увійшли до 50 найкращих вчителів України за версією Global Teacher Prize Ukraine-2021. Це – півфінал конкурсу. Про це повідомляє офіційна сторінка Освіторії.

Ольга Петренко – вчителька української мови та літератури у чернігівській школі №28.

Вихованці Ольги перемагають у міських конкурсах, роблять вистави для ветеранів ООС і беруть участь у поетично-музичних відеомостах із Латвією. На уроках півфіналістка грає в Майнкрафт із п’ятикласниками, будує хмари слів у WordArt для вивчення однорідних членів речення та смажить млинці, вивчаючи історію українських традицій. Педагогиня прагне створити у своїй школі умови для дітей із особливими освітніми потребами.

«Зараз я навчаю, навчаюся і просто люблю свою школу та діток, не боюся викликів сьогодення і прагну не лише дати учням знання, а ще й виховати їх справжніми Людьми», – йдеться в повідомленні.

Тетяна Бутурлим – вчителька з Ніжина. Викладає українську мову та літературу в онлайн-школі «Меридіан», освітньому центрі «Школа успіху».

Тетяна має понад 400 своїх напрацювань, які презентує вчителям у фейсбук-групі «Цікавинки на урок». Проводить психологічні тренінги, ігри, мовні пікніки, квести, конкурси.

«Я вчитель-інноватор, підприємець, організатор освітніх заходів, науковець. Моя мета як педагога — трансформувати сучасну систему освіти, зробити її більш якісною й доступною», - говорить Тетяна.

Нагадаємо, світова щорічна премія «Global Teacher Prize» - так званий «Оскар» для учителів, які зробили видатний внесок у розвиток професії. Премію заснував фонд Varkey GEMS Foundation, щоб підкреслити важливість педагогів.

Конкурс передбачає кілька етапів: відбірковий, 50 найкращих, 10 найкращих, оголошення переможця. Переможець, окрім відзнаки та інших призів, отримає 250 тисяч гривень, щоб реалізувати поданий у заявці на участь освітній проєкт. Конкурс має кілька номінацій.

Цьогорічного переможця оголосять 2 жовтня.

Читайте також:

Чернігівські археологи дослідили укріплене поселення часів Древньої Русі

На початок