Онук Мохаммеда Алі дебютував у профі-боксі. Він переміг технічним нокаутом

Онук Мохаммеда Алі дебютував у профі-боксі. Він переміг технічним нокаутом

Онук Мохаммеда Алі дебютував у профі-боксі. Він переміг технічним нокаутом Las Vegas Review-Journal

Боксер працює з тим же промоутером, що і його легендарний дідусь.

Ніко Алі Уолш - онук одного з найтитулованіших боксерів в історії Мохаммеда Алі. Ніко пішов по стопах свого діда та в десять років почав займатись боксом. Його мати Рашида Алі була проти захоплення сина, однак дідусь усіляко підтримував Ніко.

Так, у 21 рік Ніко Алі Уолш провів свій перший поєдинок на професійному ринзі. Його суперником у дебютному бою став американець Джордан Вікс (4-2-0, 2 КО).

Як пройшов поєдинок

Організатором бою став Боб Арум і його промоутерська компанія Top Rank. Саме Арум був промоутером Мохаммеда Алі. У 1966 році Арум розпочав свою промоутерську кар'єру якраз із проведення бою за участю Алі. Тепер промоутер працює з Алі-молодшим.

Перший бій Ніко Алі Уолша на профі-рингу тривав лише 70 секунд. Влучним ударом справа в голову Уолш похитнув опонента, після чого провів ще одну серію ударів, яку Вікс не витримав. Рефері, зважаючи на стан суперника Алі, достроково зупинив поєдинок. Тож Ніко здобув перемогу технічним нокаутом.

До слова, Ніко Алі Уолш провів свій перший професійний бій у біло-чорних шортах, які належали його дідусю Мохаммеду. Він боксував у них ще в 1960-х роках.

Після звитяги Алі-молодший також відсвяткував свій успіх у рингу так само, як і Мохаммед Алі.

Що сказав після перемоги спадкоємець Алі

Після поєдинку Ніко Алі Уолш зізнався, що пережив дуже сильні емоції та зумів увійти в історію зі своїм тренером Стюардом Шугархіллом.

"Я думаю, що ми з ним [Стюардом Шугархіллом] зробили трішки історії сьогодні ввечері. Це повністю виправдало мої очікування. Це була емоційна подія", - зазначив Уолш.

"Очевидно, мій дідусь [вплинув на мене], я про нього багато думав. Я за ним сумую", - резюмував боксер, ще будучи в рингу.

Що відомо

  • Промоутер Ніко Алі Уолша - Боб Арум - організував 27 боїв для Мохаммеда Алі і тепер працює з його онуком.
  • Стюард Шугархілл, який працює з Алі-молодшим, також тренував чемпіона світу Тайсона Фьюрі з Великої Британії.
Читайте також: Боксер Олександр Хижняк програв у фіналі та став срібним призером Олімпіади-2020
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейЛегка атлетика