Сумчанка виборола золоту медаль з легкої атлетики у Сербії

Сумчанка виборола золоту медаль з легкої атлетики у Сербії si-eastwest.com

Юнацький чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) відбувся 14 серпня у сербському Кралєво. Участь у змаганнях взяла збірна команда України. Одну золоту нагороду у скарбничку збірної принесла сумська легкоатлетка Діана Гончаренко. Про це повідомили на сайті Федерації легкої атлетики України.

Загалом українці у Сербії вибороли 7 медалей - три "золоті", три "срібні" і одна "бронзова".

Діана Гончаренко стала кращою у бігові на дистанції 100 метрів. З результатом 12.18 секунди Діана вийшла до фіналу. У вирішальному колі змагань сумчанка подолала дистанцію дещо повільніше – за 12.23 секунди. Але і цього цілком вистачило для "золота". Словенка Ніка Сінкеч - на чотири сотих секунди позаду.

• Сумчанин Матвій Лемішко виборов золото на тенісному турнірі в Івано-Франківську.
  • Сумчани здобули три медалі в останній день чемпіонату України зі стрільби з лука.
  • ФК "Суми" вдома перемогли команду з Нової Каховки у матчі футбольної другої ліги.