"Суми" вдома перемогли команду з Нової Каховки у матчі футбольної другої ліги

"Суми" вдома перемогли команду з Нової Каховки у матчі футбольної другої ліги Фото: Михайло Покутній

Матч четвертого туру чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги у Сумах зіграли футбольний клуб "Суми" та "Енергія" з Нової Каховки. Команда з Сумщини здолала клуб з Херсонщини та отримала першу перемогу у сезоні.

Рахунок у зустрічі на початку гри відкрив Ян Ковалевський ударом з пенальті. Другого взяття воріт гостей вболівальники сумської команди чекали до 77 хвилини матчу коли атаку завершив Дмитро Горбунов. Останній вийшов на заміну у другому таймі. У компенсований арбітром час (на четвертій хвилині) третій гол у ворота команди з Нової Каховки забив Павло Мілєсін. У підсумку 3:0 – перша перемога "Сум" у статусі професіоналів.

"Суми" у чотирьох матчах набрали чотири очки і обійшли «Енергію» у турнірній таблиці.

• Футбольна перша ліга: Липоводолинці з Сумщини перемогли команду з Дніпропетровщини.
  • Одеські "Балкани" перемогли "Тростянець" з Сумщини у матчі Чемпіонату України з футболу.
  • Футбольний клуб "Миколаїв" здобуває перемогу на виїзді проти "Вікторії".