"Динамо" розгромно програло "Інтеру" в товариському матчі: відео

"Динамо" розгромно програло "Інтеру" в товариському матчі: відео twitter.com/Inter

Три голи від чемпіона Італії.

Чемпіон України з футболу, київське "Динамо", у рамках підготовки до групового етапу Ліги чемпіонів відіграло в гостях товариську гру проти чемпіона Італії, міланського "Інтера". Матч завершився розгромною перемогою італійців.

Заради гри проти "Інтера" було перенесено матч "Динамо" в чемпіонаті України. У ці вихідні усі команди УПЛ проводять матчі чергового туру, натомість кияни відправилися в Італію на товариську гру.

"Динамо" вийшло на матч проти "Інтера" основним складом, за винятком відсутнього Віталія Миколенка, який не полетів з командою до Італії.

У першому таймі "Інтер" забив двічі - спершу відзначився Ніколо Барелла після комбінаційної атаки своєї команди.

А ближче до перерви "Інтер" подвоїв перевагу після контратаки: Едін Джеко отримав передачу на хід від Барелли, вибіг віч-на-віч з Георгієм Бущаном, обіграв його і забив у порожні ворота, 2:0.

У другому таймі "Інтер" майже повністю змінив склад, "Динамо" використало одинадцять замін (увесь матч відіграв лише Томаш Кендзьора). А ще у другій половині гри італійці потроїли перевагу: Стефано Сенсі пробив, підібрав м'яч після блоку і ще раз ударив, поки захисники українців не зорієнтувалися.

Загалом у матчі "Динамо" зробило 9 ударів, один з них - у ствір воріт "Інтера". Щодо італійців, то у них 22 ударів, вісім з яких - у ствір.

• Футбол. Товариський матч

"Інтер" (Італія) - "Динамо" (Україна) 3:0

Голи: Барелла, 13, Джеко, 34, Сенсі, 60

Склад "Динамо": Бущан (Бойко, 46) - Кендзьора, Сирота (Шабанов, 84), Забарний (Тимчик, 65), Караваєв (Антюх, 84) - Сидорчук (Андрієвський, 65), Шапаренко (Шепелєв, 65) - Циганков (Сідклей, 46), Лєднєв (Гармаш, 52), Родрігеш (де Пена, 46) - Рамірез (Кулач, 46, Вербич, 84)

• "Динамо" стартувало у сезоні чемпіонату України з трьох перемог поспіль: 9 очок після трьох зіграних матчів.
  • У єврокубках "Динамо" стартуватиме у груповому етапі Ліги чемпіонів у якості чемпіона України. "Інтер" теж отримав пряму путівку в групу Ліги чемпіонів.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейЛегка атлетика