Віктор Коваленко дебютував за "Спецію" у матчі Кубка Італії та відіграв 86 хвилин

Перша гра за новий клуб для гравця збірної України.

25-річний футболіст Віктор Коваленко уперше вийшов на поле в офіційному матчі у складі нового клубу, італійської "Спеції". Сталося це в поєдинку першого кола Кубка Італії - "Спеція" в гостях грала проти "Порденоне" з Серії Б.

Коваленко менше тижня тому перейшов на правах оренди з "Аталанти" в "Спецію" на один сезон. І в першому ж офіційному матчі опинився у стартовому складі команди. І грв під 8-м номером.

Українець відіграв у поєдинку 86 хвилин, діяв на позиції центрального півзахисника - тобто нижче від свого звичного розташування, атакувального півзахисника.

"Спеція" перемогла у кубковому матчі з рахунком 3:1, усі події відбулися за присутності Коваленка на полі. Його замінили уже за чотири хвилини до фінального свистка, коли результат матчу фактично був вирішений.

Що відомо про перехід Коваленка у "Спецію"

• Перехід на правах оренди відбувся в неділю, 8 серпня. Коваленко змінив "Аталанту" на "Спецію", на наступний день провів одразу перше тренування.
  • "Спеція" - клуб, що другий сезон поспіль гратиме у Серії А. За підсумками сезону 2020/21 "Спеція" фінішувала на 15-му місці.
  • "Спеція" втілку 2021-го змінила головного тренера: замість Вінченцо Італьяно команду очолив експівзахисник збірної Італії Тіагу Мотта. Команда не провела жодного товариського матчу влітку через спалах коронавірусу в команді.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейТрансляція ЧС з футзалу