Disney назвав дату виходу перезапуску "Сам удома"

Disney назвав дату виходу перезапуску "Сам удома"

Disney назвав дату виходу перезапуску "Сам удома"

Онлайн-кінотеатр Disney+ оголосив, що прем'єра перезапуску популярної сімейної комедії "Сам удома" під назвою "Home Sweet Home Alone" відбудеться 12 листопада 2021 року. Про це повідомляє видання Deadline.

За сюжетом головний герой Макс Мерсер залишиться сам удома і буде змушений захищати житло від нападу невідомих – саме як Кевін Маккалістер у фільмі 1990 року. Але творці повідомляють, що Макс буде новим персонажем, а не звичним для глядачів Кевіном Маккалістером.

Головну роль виконає Арчі Єйтс, відомий за роллю у "Кролик Джоджо". Роб Делані ("Дедпул 2", "Катастрофа") буде грабіжником, а Еллі Кемпер ("Офіс", "Непохитна Кіммі Шмідт", "Подружки нареченої") – його дружиною і спільницею.

Також у фільмі можна буде побачити Еллі Мака, Кінана Томпсона, Кріса Парнелла, Ейслінг Бі, Піта Голмса, Тімоті Саймонса і Девіна Ретрея, який зіграв роль Базза в оригінальному фільмі "Сам удома".

Режисером виступив Ден Мазер ("Хтивий дідусь", "Даю рік"), а сценаристами – Міккі Дей і Стрітер Сейдел.

"Сам удома" – це одна з кількох франшиз, яку Disney планує перезапустити в найближчі роки. Компанія також працює над поверненням фільмів "Гуртом дешевше", "Щоденник слабака", "Ніч в музеї" та інших.

В серпні 2019 року виконавець ролі Кевіна Маколей Калкін відреагував на заяви компанії про створення перезапуску. У своєму Instagram він виклав свою фотографію в спідній білизні з тарілкою і ноутбуком в руках і підписав, що саме так зараз виглядав би головний герой картини. У своєму Twitter Калкін також звернувся до кінокомпанії. "Гей, Disney, подзвони мені", – написав актор.

Оригінальний фільм (перша частина) вийшов у прокат в 1990 році. За сюжетом родина хлопчика Кевіна випадково забуває його вдома у переддень Різдва. Їхній будинок опиняється під прицілом пари грабіжників, яким буде протистояти юний герой.

За 29 тижнів світового прокату фільм зібрав 476,6 млн доларів.

Читайте також

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше