Чемпіонат України з кульової стрільби: хмельничани посіли друге місце у командному заліку Фото: ХОДА

Стрілки з Хмельниччини на відкритому літньому чемпіонаті України з кульової стрільби серед дорослих здобули 14 медалей, серед них дві золоті. У результаті збірна команда Хмельниччини посіла друге загальнокомандне місце.

Про це повідомляє пресслужба Хмельницької обласної державної адміністрації.

Як йдеться у повідомлені, змагання проходили 6-11 серпня у Львові. Боролися за медалі понад 150 спортсменів з 18 областей України.

Збірну з Хмельниччини, представляло п'ятеро майстрів спорту України міжнародного класу: Денис Баблюк, Ігор Кізима – ОДЮСШ; Маргарита Тарканій, Крістіна Гілевич, Анастасія Савельєва – ОК ДЮСШ "Колос" та Заслужений майстер спорту Андрій Гільченко – ФСТ "Динамо". Спортсменам загалом вдалося здобути 14 медалей, з них дві золоті, дев'ять срібних та три бронзові.