УЄФА скасувала квоту виїзних фанатів на вересневі матчі збірних. Що це означає для України

УЄФА скасувала квоту виїзних фанатів на вересневі матчі збірних. Що це означає для України

УЄФА скасувала квоту виїзних фанатів на вересневі матчі збірних. Що це означає для України
AP

Українські вболівальники не зможуть бути присутніми на матчі збірної України проти Казахстану.

УЄФА скасувала квоту, яку отримували фани виїзних команд, на час вересневих матчів відбору на чемпіонат світу-2022. Про це повідомляє Українська асоціація футболу.

На час пандемії коронавірусу європейська футбольна організація надала право місцевим органам влади вирішувати, скільки уболівальників повинні заповнювати трибуни. Разом із тим, обмеження щодо гостьових фанатів були встановлені на межі 5% від місткості арени.

У вересні відновлюється відбір на чемпіонат світу у Європі. Але присутніми на матчах можуть бути лише місцеві вболівальники.

Що трапилося?

Українська асоціація футболу повідомила, що на вересневі матчі відбору, а також товариські поєдинки було прийнято скасувати 5% квитків для уболівальників гостьових команд. Причину цього рішення мотивували спалахами коронавірусу в Європі.

УЄФА у співпраці ФІФА вирішили, що велика кількість матчів, які будуть зіграні упродовж цього часу, може сприяти поширенню коронавірусної інфекції. У підсумку на поєдинках зможуть бути присутні лише місцеві глядачі.

Що означає це рішення для України?

Україна у вересні проведе три матчі, два з яких - у відборі на чемпіонат світу-2022. Один із них буде зіграний на виїзді - Україна зустрінеться проти Казахстану.

Відвідати поєдинок у Казахстані не зможуть українські вболівальники. Те ж стосується і товариського матчу проти Чехії, який Україна зіграє на виїзді.

Разом із тим, у домашньому матчі проти Франції можуть бути присутні виключно українські вболівальники.

Читайте також: Україна - Франція: купити квитки, футбол (4 вересня)

Що відомо

  • Україна поки що не має головного тренера. 1 серпня цю посаду покинув Андрій Шевченко, і з новим тренером УАФ поки не визначилася.
Читайте також: "Якщо клуб вирішить, що я повинен піти - очолю збірну". Ребров - про те, чи стане тренером України

Що далі

  • 1 вересня. Казахстан - Україна (відбір на чемпіонат світу-2022)
  • 4 вересня. Україна - Франція (відбір на чемпіонат світу-2022)
  • 8 вересня. Чехія - Україна (товариський матч)
На початок