Instagram вибачилися за видалення постерів до нового фільму Педро Альмодовара

Instagram вибачилися за видалення постерів до нового фільму Педро Альмодовара

Instagram вибачилися за видалення постерів до нового фільму Педро Альмодовара

Instagram вибачилися перед автором постерів до нового фільму Педро Альмодовара "Паралельні матері" Хав'єром Хаеном. Раніше компанія видалила серію постів художника з презентацією афіш, оскільки серед них було фото жіночого соска, що виділяє грудне молоко, а це порушує правила соцмережі щодо демонстрації оголеності. Про це повідомляє the Guardian.

11 серпня материнська компанія Instagram – Facebook – повідомила виданню Associated Press, що кілька зображень постера до фільму "Паралельні матері" (Madres Paralelas), на якому зображений сосок, були видалені "за порушення наших правил проти наготи" після того, як вони були завантажені в понеділок, 9 серпня.

"Однак ми робимо виключення, дозволяючи оголену натуру в певних обставинах, зокрема при наявності чіткого художнього контексту. Тому ми відновили пости з постером фільму Альмодовара в Instagram і перепрошуємо за спричинену плутанину", – йдеться в заяві компанії.

Давні правила Facebook і Instagram – і попередні заборони – розпалили рух #FreetheNipple (#Свободусоскам) і хештег у Instagram, який використовується багатьма художниками та знаменитостями для зображення сосків попри правила. Заборона не поширюється на чоловічі соски.

Instagram вибачилися після видалення постерів до нового фільму Педро Альмодовара

Постер до фільму "Паралельні матері" Педро Альмодовара

Іспанський дизайнер плаката Хав'єр Хаен розповів AP, що він сумнівався, що у плакату будуть проблеми в соціальних мережах, але залишився вірним своєму баченню після того, як отримав особисту підтримку Альмодовара. "Він сказав мені, що все життя знімав фільми з плакатами, задовго до Instagram, і буде продовжувати робити це і після Instagram", – сказав Хаен.

"Така компанія, як Instagram, каже мені, що мої роботи небезпечні, що люди не повинні їх бачити, що це порнографія. Скільком людям вони кажуть, що їхнє тіло погане, що їхнє тіло небезпечне?" – додав дизайнер.

10 серпня Хав'єр Хаен у своєму профілі написав: "Як очікувалося, Instagram видалив постер, який ми зробили для останнього фільму Альмодовара. Я викладу ще раз". Також фотографія з'явилася в акаунтах Пенелопи Крус, яка виконує головну роль в фільмі, та продюсерської компанії Альмодовара El Deseo.

1 вересня Венеційський міжнародний кінофестиваль відкриє фільм "Паралельні матері" – нова стрічка іспанського режисера, дворазового лауреата "Оскара" Педро Альмодовара. Головні ролі у фільмі зіграли незмінні фаворитки режисера: Пенелопа Крус і Россі Де Пальма.

У центрі сюжету – дві іспанки Джаніз і Терезе, які в один день стають матерями. Їхнє життя протікатиме паралельно, поки вони виховують дітей і змінюються під впливом часу та обставин.

Читайте також

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше