Нацрада оголосила попередження одеському телеканалу, який ретранслював канал Медведчука

Нацрада оголосила попередження одеському телеканалу, який ретранслював канал Медведчука

Нацрада оголосила попередження одеському телеканалу, який ретранслював канал Медведчука
24 канал

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення оголосила попередження одеській телерадіокомпанії "Здоров'я", яка транслювала передачу каналу "Перший незалежний", що належить соратнику Віктора Медведчука Тарасу Козаку. Про таке повідомили на сайті ради.

Позапланову перевірку телеканалу в Нацраді призначили після того, як зафіксували ознаки ретрансляції каналу "Перший незалежний", який належить Тарасу Козаку. Тоді ж до регулятора надійшов лист від СБУ із закликом перевірити телеканал та "вжити заходи".

За підсумками моніторингу в Національній раді заявили, що одеський телеканал порушив рекламне законодавство та не дотримався програмної концепції мовлення. Крім того, згідно з повідомленням, канал "неналежним чином подавав дані про програми і передачі".

У висновках моніторингу вказано, що телеканал порушив ч. 5 ст. 6 законку "Про телебачення і радіомовлення", який вимагає, аби дані про кожну індивідуальну програму чи передачу містили ім’я автора, назву і адресу виробника програми.

"В ефірі ліцензіата при трансляції передач «Акрида», «Секрети сімейного щастя» і «Неординарні українці» такої інформації не було. Крім того, було розміщено взаємовиключну інформацію про передачу «Український формат» (яку транслює на Youtube-канал «Перший незалежний») і розміщення двох екранних заставок з логотипами виробників", – йдеться в повідомленні.

Натомість представники телеканалу пояснили, що порушення сталися через відсутність на телеканалі юриста, який міг би проконсультувати працівників щодо ймовірних порушень. У "Здоров’ї" також запевнили, що виправили повідомлення та "провели роз’яснювальну роботу з творчим персоналом", зазначили в Нацраді.

Суспільне готове надати право представника телеканалу висловити свою позицію. Для цього рекомендуємо зв'язатися з редакцією в будь-який зручний спосіб.

Читайте також

  • В Україні ввели санкції проти Козака та заблокували три його канали
  • Місяць під санкціями: що змінили рішення РНБО проти Медведчука

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області

На початок