У Херсоні згадували загиблого на Донбасі Дениса Лошкарьова

У Херсоні згадували загиблого на Донбасі Дениса Лошкарьова

У Херсоні згадували загиблого на Донбасі Дениса Лошкарьова
Суспільне Херсон

Він з перших днів захищав країну: був на Майдані, очолив Самооборону, 2015-го підписав контракт з Національною Гвардією України до закінчення особливого періоду. Денис Лошкарьов пройшов Широкине і потім об’їздив всю лінію фронту. Чотири роки він прослужив у батальйоні нацгвардії “Донбас”.

15-го грудня 2018-го року внаслідок смертельного кульового поранення, завданого снайпером, Денис загинув. Яким він був – розказує вдова Ганна Лошкарьова:

“Він був з самого початку всіх цих подій. Він організовував загони самооборони територіального захисту. Їздив на всі навчання. Біля нього було завжди багато людей, які його підтримували. Він міг їх організувати, навчити, злагодити механізм. Піти у армію йому пропонували у 2014-му році. Він спочатку казав, що він потрібен тут. А потім, так склалося, він сказав, що завтра від’їжджаю. Він зібрався за один день. Це були роки, коли ще були голі і босі. Він їхав і віз речи для себе і для того хлопця, як кажуть. Він завжди всім допомагав. Він був така людина, що для нього на першому місці був хтось. Він поїхав на навчання на базу “Батальйон”. Він хотів воювати саме у цьому військовому підрозділі. Він завжди говорив: “мені не однаково, хто буде за моєю спиною. Я хочу щоб зі мною служили хлопці, яким я можу довіряти, які не підведуть, не зрадять”. Він там служив майже чотири роки. Він підписував контракт до закінчення особового стану. Він не був на якийсь окремий термін. Коли йому казали, що може досить, може додому. Він відповідав “ні”. Поки я там потрібен, поки там йде війна я буду там. , бо там моє місце. Він розумів наслідки свого рішення. То його вибір. Так, мені було б краще і легше, якщо він був дома з дітьми. Але він розумів, що його місце там. Він там реалізовував себе”.

Згадує про Дениса Лошкарьова співорганізатор “Самооборони” Олег Дяченко:

“Славний був козак. Гармонійна людина. Сильний фізично. Був відданий країні, своїм ідеям. Людина, яка була добрим організатором. Ті події, які були на Майдані, коли, наприклад, ризик був, що тут буде Херсонська народна республіка. Самооборона на чолі з Денисом вклала в це багато зусиль, щоб цього не сталося".

Ганна Лошкарьова, вдова:

“Він віддав своє життя аби у його дітей була надалі перспектива рости у гарній країні, розвинутій і демократичній, головне, що у вільній”.

Ольга Ляшенко.

На початок