"Потрібно більше часу". Після поразки на Олімпіаді Джокович пропустить турнір у Цинциннаті AP

Тенісист хоче побути з сім'єю та зосередитися на US Open.

Перша ракетка світу, серб Новак Джокович, пропустить мастерз у американському Цинциннаті. Чинний чемпіон знявся з турніру американської серії Western & Southern Open, який триватиме з 15 до 22 серпня.

Останнім стартом серба були Олімпійські ігри-2020 у Токіо. Там Джокович сенсаційно лишився без медалей, програвши і півфінал – німцю Александру Звєрєву, і матч за "бронзу" – іспанцю Пабло Корреньйо-Бусті.

Крім того, після поразки в матчі за третє місце, тенісист знявся з олімпійського турніру в міксті, де також мав боротися за "бронзу" з партнеркою Ніною Стоянович.

Чому Джокович не виступить у Цинциннаті

Тенісист пояснив своє рішення тим, що йому "потрібно трохи більше часу, щоб відновитися після досить фізично виснажливого шляху від Australian Open до Токіо".

"На жаль, це означає, що я не буду готовий змагатися в Цинциннаті цього року. Тож я зосереджуся на US Open і тому, щоб провести більше часу з моєю сім'єю. З нетерпінням чекаю побачити вас у Нью-Йорку".

Минулого року Джокович переміг у Цинциннаті, в трьох сетах обігравши у фіналі канадця Мілоша Раоніча. Це означає, що через пропуск змагань він втратить 1000 рейтингових очок. Проте зараз серб має вдвічі більший відрив у світовому рейтингу від другого номера, росіянина Даніїла Медвєдєва.

• Поразка на Олімпійських іграх у Токіо перекреслила можливість Джоковича здобути "золотий шоломТобто виграти всі чотири турніри Великого шолома та золоту медаль Олімпіади за один рік.".
  • Тим не менше, в серба лишається шанс оформити "календарний шолом", тобто вперше в кар'єрі виграти всі чотири турніри Великого шолома за рік.
  • У 2021 році Джокович уже виграв Australian Open, Ролан Ґаррос і Вімблдон, зрівнявшись за кількістю виграних "шоломів" із Роджером Федерером і Рафаелем Надалем. У всіх трьох тепер – 20 титулів. Це рекорд серед чоловіків.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейЛегка атлетика