"Агробізнес" проти "Краматорська" та "Поділля" проти "ВПК-Агро": результати футбольних матчів Суспільне Суми

У третьому турі чемпіонату Першої ліги дві команди з Хмельниччини приймали на своїх полях футбольні клуби з Донецької області - "Краматорськ" та Дніпропетровської - "ВПК-Агро". За результатами матчів дві команди з Хмельниччини впевнено перемогли свої суперників 2:0 та 3:0.

Першу перемогу у сезоні зумів оформити "Агробізнес", який на домашньому стадіоні переграв клуб з Краматорська.

На початку першого тайму команди обмінялися небезпечними моментами. Спочатку футболіст "Агробізнесу" не зумів влучно пробити у межах штрафної суперника. Пізніше гості відповіли досить гострим моментом, але навіть рукою гравець "Краматорська" не зумів перевести м'яч у сітку воріт.

Вже через декілька хвилин господарі заробили штрафний поблизу воріт. Який реалізував гравець "Агробізнесу".

У другому таймі команда Чижевського змогла подвоїти перевагу. У моменті не обійшлося без рикошету. Після удару Груші м'яч потрапив у ногу суперника та по красивій траєкторії залетів за комірець голкіперу.

На останніх хвилинах відіграти один м'яч могли гості. Після флангової подачі у штрафну "Агробізнесу" захисники дали шанс пробити гравцю "Краматорська" головою, але блискуча реакція голкіпера не дала змогу відзначитися у воротах господарів.

Рахунок 2-0 на користь "Агробізнесу".

У другому матчі хмельницьке "Поділля" на своєму стадіоні приймала команду з Дніпропетровської області "ВПК-Агро", яка у минулому турі розгромила волочиський "Агробізнес".

Господарі розпочали активніше, і вже на 4 хвилині мали момент для того, щоб відкрити рахунок у матчі, але захисники заблокували удар. Пізніше гості відповіли. Але у тому моменті ворота довелося рятувати голкіперу хмельничан.

Першими у матчі забити вдалося хмельничанам. Після скидки головою, нападник подолян не зміг з першого разу направити м'яч у ворота, але друга спроба виявилася вдалою. Рахунок 1-0.

У другому таймі команди грали у відкритий футбол. Більш активнішими виявилися гравці "Поділля". Команда створила безліч небезпечних моментів, але тільки реакція голкіпера рятувала ворота від пропущених голів. Хмельничани все ж змогли реалізувати декілька свої моментів. Спочатку вдалося влучно замкнути навіс з кутового, а по закінчені матчу і фланговий простріл.

• Наразі "Агробізнес" Волочиськ та "Поділля" знаходяться на 8 та 7 сходинці у турнірній таблиці маючи у своєму активі одну перемогу, поразку та нічию.
  • У наступному турі "Агробізнес" гратиме у Житомирі проти "Полісся". Поділля зіграє з "Краматорськом"