Шмигаль сказав, коли Україна перейде в режим "без паперів"

Шмигаль сказав, коли Україна перейде в режим "без паперів"

Шмигаль сказав, коли Україна перейде в режим "без паперів"
Hubspot.net

Повний перехід всіх публічних державних послуг у режим paperless в Україні завершиться через три місяці.

Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль у Facebook.

"Україна перейде в режим "без паперів" через три місяці. Цього тижня президент Володимир Зеленський підписав закон про переведення всіх публічних послуг в онлайн. Жоден державний орган не зможе більше вимагати паперової довідки, оскільки вся інформація буде міститися в електронних реєстрах", — написав Шмигаль.

Читайте також: Як в Україні зникають паперові документи та що таке режим paperless. Розповідає Федоров

За його словами, перехід у режим "без паперів" допоможе збільшити кількість публічних електронних послуг і мінімізувати корупційну складову під час їх отримання. Прем'єр також додав, що Мінцифри активно працює над автоматизацією послуг, щоб виключити вплив людського фактора на ухвалення рішень.

Що відомо

  • У травні президент Володимир Зеленський заявив, що Україна з 24 серпня перейде в режим paperless, коли послуги надаватимуться за допомогою цифрових інструментів, а не через паперові довідки.
  • 15 липня Верховна Рада ухвалила в цілому законопроєкт про особливості надання електронних публічних послуг (про режим "без паперів").
  • 6 серпня президент Володимир Зеленський підписав закон про переведення всіх публічних державних послуг у режим paperless.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок