9 учасників – одна медаль: "олімпійський рахунок" Дніпропетровщини

На Олімпійських іграх-2020 у Токіо, які завершуються 8 серпня, Дніпропетровщину представляли 9 спортсменів. Вони виступали у п'яти дисциплінах: плавання, фехтування, теніс, бадмінтон та легка атлетика.

На рахунку області – одна бронзова медаль. Її виборола легкоатлетка з Дніпра Ярослава Магучіх. У фіналі стрибунка підкорила висоту 2 метри.

9 учасників – одна медаль: "олімпійський рахунок" ДніпропетровщиниAssociated Press

Ярослава Магучіх

Михайло Кохан з Дніпра – на четвертій сходинці у метанні молота.

Здобуток ще однієї дніпрянки Анни Рижикової – п'яте місце на дистанції 400 метрів з бар’єрами.

Загалом на рахунку української збірної 19 нагород: одне золото, 6 срібних, а також 12 бронзових медалей. Двом спортсменам – плавцю Михайлові Романчуку та каноїстці Анастасії Лузан – вдалося двічі здобути медаль Олімпіади.

• На літніх Олімпійських іграх 2012 року в Лондоні (Велика Британія) Дніпропетровську область представляли 30 спортсменів, які вибороли: золоті медалі у змаганнях з академічного веслування у складі четвірки парної (Яна Дементьєва, Наталія Довгодько, Анастасія Коженкова, Катерина Тарасенко) та срібну медаль у змаганнях з метання спису (Олександр П’ятниця).
  • Починаючи з 1952 року на Олімпійських іграх сучасності взяли понад 200 спортсменів Дніпропетровської області.