Церемонія закриття Олімпіади-2020: пряма трансляція

Церемонія закриття Олімпіади-2020: пряма трансляція

Церемонія закриття Олімпіади-2020: пряма трансляція

Коли та де дивитися церемонію закриття Токіо-2020.

Олімпійські ігри в Токіо завершені. Останній комплект "золота" розігрується у чоловічому водному поло, усі інші 338 олімпійських чемпіонів Ігор-2020 уже визначені.

Збірна України на Олімпіаді-2020 здобула 19 медалей. Це повторення результату Олімпіади-2012 в Лондоні та на вісім нагород краще, ніж було у Ріо-2016. Однак з дев'ятнадцяти медалей лише одна була "золотою".

Офіційну крапку Літніх Ігор у Токіо поставить церемонія закриття. Упродовж цієї події відбудеться передача "права господаря" з Токіо до Парижа, де пройдуть наступні Олімпійські ігри.

Суспільне Спорт - транслятор церемонії закриття Олімпіади-2020 в Україні. Дивитися наживо церемонію закриття Олімпіади - тут.

Загалом медальний залік Олімпіади-2020 виграла збірна США, яка випередила Китай. А третє місце - у Японії.

Церемонія закриття Олімпіади-2020: коли відбудеться

Церемонія офіційного закриття Ігор в Токіо відбудеться в неділю, 8 серпня. Початок самої церемонії - о 14:00 за Києвом. Однак упродовж 45 хвилин перед стартом церемонії відбудеться пре-шоу з усіма найяскравішими хайлатами Ігор.

Коментуватимуть церемонію закриття Дмитро Лазуткін та Віталій Волочай.

Приблизна тривалість церемонії - 2 години. Упродовж цього часу відбудеться нагородження призерів чоловічого марафону, парад країн з прапороносцями, опущення олімпійського прапора зі стадіону в Токіо, а також передача "права господаря" проведення Олімпіади французькому Парижу.

Хто буде прапороносцем України на церемонії закриття

Прапор України нестиме каноїстка Людмила Лузан - дворазова медалістка Олімпіади-2020. У Токіо Людмила здобула "срібло" та "бронзу". Це були її перші Олімпійські ігри.

Читайте також: Визначено прапороносця України на церемонії закриття Олімпіади-2020

Загалом у церемонії закриття зможуть взяти участь ті спортсмени, які ще перебувають в Токіо. Тобто це атлети, що виступали упродовж останніх двох змагальних днів.

Пряма трансляція церемонії закриття Олімпіади-2020 - остання трансляція зі змагань у Токіо на Суспільне Спорт.

Категорії
ФутболЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБоксКомандні види спортуГімнастикаПаралімпійський спортТенісДзюдоЛегка атлетикаФутзалЗбірна України з футболуУкраїнці за кордономБаскетболВолейболФехтуванняФормула-1БіатлонВодні види спортуХокейЗимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022