МФК "Миколаїв" зіграв внічию з сімферопольською "Таврією"

МФК "Миколаїв" зіграв внічию з сімферопольською "Таврією" Фото: Сергія Куропятника/Суспільне Миколаїв

У рамках третього туру Другої ліги "Б" муніципальний футбольний клуб "Миколаїв" на домашній арені зіграв внічию проти футбольного клубу "Таврія" з Сімферополя. Остаточний рахунок на табло ‒ 2:2.

Футболісти "Миколаєва" грали у білій формі, гості ‒ у синій.

МФК "Миколаїв" зіграв внічию з сімферопольською "Таврією"Фото: Сергій Куропятник / Суспільне Миколаїв

У першому таймі обидві команди не змогли реалізувати гольові моменти. Рахунок у матчі відкрили гості на 54-й хвилині ‒ Іван Гура отримав пас та відправив м’яч у ворота "корабелів". На 62-й хвилині гості подвоїли перевагу. Гол забив ексгравець "Миколаєва"Андрій Ковальов. Рахунок ‒ 2:0.

Миколаївці забили свій перший гол на 72-й хвилині. Тоді відзначився Сергій Кравченко, коли вийшов один на один із воротарем "кримчан".

На 82-й хвилині арбітр Сергій Задиран зафіксував порушення правил збоку гравця Миколаєва" Анатолія Ульянова, у результаті чого Ульянов отримав червону карту та був дискваліфікований.

Останній гол зустрічі, який зрівняв рахунок, на додатковій 94-й хвилині забив миколаївець В’ячеслав Студенко. У підсумку ‒ 2:2.

Наступну гру "Миколаїв" зіграє на виїзді. Суперник ‒ футбольний клуб "Вікторія” з Миколаївки Сумської області. Гра відбудеться 14 серпня.