Футболісти "Гірник-Спорт" із Полтавщини програли «Кривбасу» із Кривого Рогу

. Фото: ФК"Гірник-Спорт"

У матчі третього туру Першої Ліги футболісти клубу «Гірник-Спорт» із Горішніх Плавнів на власному полі програли команді «Кривбас». Про це стало відомо із трансляції на офіційному YouTube-каналі Першої Ліги. Гра відбулася 7 серпня.

Рахунок у першому таймі футболісти «Гірник-Спорт» відкрили на 42-й хвилині – після розіграшу штрафного удару, гол забив Юрій Кравчук. У другому таймі гравець «Кривбасу» Олексій Хобленко зрівняв рахунок у матчі. Мілян Говедаріца забив вирішальний гол на 92-й хвилині. Гра завершилась із рахунком 1:2.

Наступний матч «Гірник-Спорт» проведе на виїзді проти Тернопільської команди – «Нива». Гра запланована на 14 серпня. Того ж дня відбудеться матч і для футболістів клубу «Кривбас». Вони на власному полі гратимуть проти «Кременю» із Кременчука.

Що відомо:

• Перша Ліга – це друга за рангом футбольна ліга в Україні. За підсумками сезону 2020–2021 команди, які посядуть перші три місця вийдуть до Прем’єр-ліги, а ті, які будуть на останніх – 15-му та 16-му, – вибувають до Другої ліги.
  • Минулого сезону в турнірній таблиці Другої Ліги «Кривбас» із Кривого Рогу посів 2-гу сходинку.
  • «Гірник-Спорт» із Горішніх Плавнів минулий сезон Першої Ліги завершив на 9-му місці у турнірній таблиці.