Футболісти «Кременю» із Полтавщини програли «Поліссю» із Житомира

Футболісти «Кременю» із Полтавщини програли «Поліссю» із Житомира Фото: ФК "Полісся"

7 серпня матч третього туру Першої Ліги завершився перемогою команди із Житомира . «Кремень» програв суперникам із «Полісся» з рахунком 0:3. Про це стало відомо із трансляції на офіційному YouTube-каналі Першої Ліги.

Кременчуцькі футболісти приймали команду з Житомира на власному полі. Гравці «Полісся» Владислав Шаповал та Андрій Гітченко забили по одному голу у першому таймі. Максим Андрущенко забив гол у другому таймі.

Наступні матчі обидві команди зіграють 14 серпня: «Кремінь» на виїзді проти футбольного клубу «Кривбас» із Кривого Рогу, а «Полісся» 13 серпня прийматиме на власному полі «Агробізнес» із Хмельниччини.

Що відомо:

• Перша Ліга – це друга за рангом футбольна ліга в Україні. За підсумками сезону 2020–2021 команди, які посядуть перші три місця вийдуть до Прем’єр-ліги, а ті, які будуть на останніх – 15-му та 16-му, — вибувають до Другої ліги.
  • «Полі́сся» — український футбольний клуб із Житомира. Заснований 2016 року як МФК «Житомир». На початку 2017 року змінив назву на ФК «Полісся».
  • Кременчуцький «Кремінь» минулого сезону посів передостанню – 15-ту сходинку в турнірній таблиці Першої ліги.