Збірна України з хокею на траві перемогла в чемпіонаті Європи в дивізіоні ІІІ

Збірна України з хокею на траві перемогла в чемпіонаті Європи в дивізіоні ІІІ Збірна України з хокею на траві

Українки перемогли на чемпіонаті Європи з хокею на траві у дивізіоні ІІІ. Збірна команда України, яка сформована з гравчинь та ексгравчинь МСК "Сумчанка", у фіналі чемпіонату Європи 7 серпня зустрілась зі швейцарками.

Вже на першій хвилині гри вихованка сумського хокею Євгенія Керноз (яка нині виступає за білоруський "Мінськ") вивела українську збірну уперед.

У другій 15-тихвилинці не забивали ні українки, ні швейцарки. У третій чверті – на 40-ій хвилині – подвоїла перевагу команди Світлани Макаєвої гравчиня МСК "Сумчанка" Юлія Шевченко.

На 57-ій хвилині гри швейцарки відіграли один м’яч – відзначилась Джаніс Тома. Але у підсумку українки перемогли з рахунком 2:1 і здобули "золоті" медалі.

Чотири матчі на турнірі українки виграли з рахунком 29:2. 9 голів української команди на рахунку Юлії Шевченко.

• Матчі чемпіонату України з хокею на траві стартували словенському місті Липовець 2 серпня.
  • У другий день змагань українки з рахунком 10:0 обіграли команду Хорватії.