На Чернігівщині через кордон не пропустили 16 людей через дію нових правил

На Чернігівщині через кордон не пропустили 16 людей через дію нових правил

На Чернігівщині через кордон не пропустили 16 людей через дію нових правил
ФОТО: УНІАН

16 осіб за минулу добу не впустили на територію України у пунктах пропуску, розташованих на Чернігівщині. Причина – порушення нових правил перетину кордону, які почали діяти відучора, 5 серпня. Про це Суспільному повідомила речниця Чернігівського прикордонного загону Галина Шеховцова.

Із 5 серпня Україна посилила протиепідемічні заходи, тепер заїхати на територію країни можна лише встановивши додаток «Вдома», щоб пройти обов’язкову самоізоляцію протягом щонайменше 10 днів.

Самоізоляція припиняється при отриманні негативного тесту на COVID-19.

За словами Галини Шеховцової, нововведення на потік людей у пунктах пропуску не вплинули.

Так, наприклад, за минулу добу кордон на території Чернігівської області перетнуло понад 3 тисячі осіб та близько 1 тисячі автівок. Галина Шеховцова ці показники називає звичайними.

«Тепер і іноземцям, і українціям потрібно проходити самоізоляцію із встановленням додатку “Вдома”. Додаток встановлюється у пункті пропуску під контролем прикордонників. Якщо такої можливості немає — іноземець не пропускається. Як реагують наші громадяни та іноземці? В принципі реагують позитивно. Конфліктів у нас не було. За добу не пропустили 16 осіб. Всі у зв'язку із відсутністю результатів тестування, або відсутністю можливості встановити додаток», каже Шеховцова.

Читайте також:

Кухар розповів, як вакцинованим чернігівцям отримати довідку для виїзду за кордон

На початок