Буковинці привезли "золото" з чемпіонату світу зі змішаних єдиноборств

Буковинці привезли "золото" з чемпіонату світу зі змішаних єдиноборств Фейсбук-сторінка National MMA Federation of Ukraine

Буковинські спортсмени, які були у складі збірної команди України, привезли три золоті медалі з чемпіонату світу зі змішаних єдиноборств ММА. Діти, юнаки та юніори з 23 країн змагалися у Болгарії.

Про це повідомляють на Facebook-сторінці Національної федерації MMA України.

Борці з Чернівецької області здобули перші місця у різних вагових категоріях. Золоті медалі вибороли Олексій Болбочан, Богдан Чорней та Віталій Бегей.

• У змаганнях взяли участь 331 спортсмен з 23 країн.
  • Україну представляли 68 борців. Збірна України стала першою у загальнокомандному заліку. Вона здобула 17 золотих, 18 срібних та 17 бронзових нагород.