Дні відкритих дверей в регіональному офісі Програми U-LEAD: підсумки за три роки

Дні відкритих дверей в регіональному офісі Програми U-LEAD: підсумки за три роки

Дні відкритих дверей в регіональному офісі Програми U-LEAD: підсумки за три роки

За підтримки Програми U-LEAD для об’єднаних територіальних громад за три роки організували 942 заходи на Прикарпатті. Про досвід співпраці громад з європейськими програмами підтримки йшлося на дні відкритих дверей в Івано-Франківському регіональному офісі програми.

Тлумацькій міській об’єднаній територіальній громаді першого січня минуло три роки. У 2018 році за допомогою Програми U-LEAD спільнота розробила стратегію розвитку, що покращило умови співпраці з державою та іншими організаціями. Також, за словами голови ОТГ, є досвід у розробленні генерального плану міста, що дасть можливість розширити інфраструктуру.

«На тому тижні за допомогою програми U-LEAD ми відкрили перший в області міськрайонний ЦНАП. З нашої сторони було приміщення, яке ми взяли в оренду для Укртелекому на 10 років. З нашої сторони це був ремонт приміщення, а від U-LEAD – меблеве оснащення, програмне та комп’ютерне забезпечення», – розповідає голова Тлумацької міської ОТГ Роман Круховський.

У Делятинській селищній ОТГ завдяки співпраці із Програмою U-LEAD також завершують облаштування ЦНАПу та запроваджують проєкт енергоефективності. Голова Делятинської селищної ОТГ Богдан Клим’юк каже: «На сьогодні відібрано зарічанський ліцей та делятинську гімназію для подальшої співпраці за програмою «Енергоефективності». Буде проведено енергоменеджмент, і в подальшому, якщо програма буде вважати за необхідність допомогу в заходах енергозбереження, будуть фінансувати ці заходи».

За словами виконавчого директора Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття Ігоря Мельничука, саме допомога Програми U-LEAD вплинула на створення та встановлення окремих прикарпатських громад: «Сім громад отримали супровід у розробці стратегії місцевого розвитку. Всі вони працюють. Громади теж мали можливість отримати допомогу в розробці проєктів місцевого та регіонального розвитку».

Авторка: Ірина Андріїв

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди