Дитяче відділення в Олешківській багатопрофільній лікарні працює в штатному режимі

Дитяче відділення в Олешківській багатопрофільній лікарні працює в штатному режимі

Дитяче відділення в Олешківській багатопрофільній лікарні працює в штатному режимі
Суспільне Херсон

Олешківська багатопрофільна лікарня працює у штатному режимі. 7-місячного хлопчика та 3-річну дівчинку, у яких діагностували коронавірус госпіталізували до обласної інфекційної лікарні.

Ситуація із коронавірусом в Олешках контрольована, говорить Олешківський міський голова Євген Рищук. Минулого тижня Ковід діагностували у 20 осіб.

"У нас за останні два тижні 51 особа захворіла на Ковід. У зв’язку з тим, що наша центральна лікарня не отримала ковідного пакета. Всі люди, в яких підтверджують Ковід, всіх відправляють на область. Наша лікарня чекає на підписання договору по ковідному пакету, що дасть можливість приймати хворих на місці", - говорить міський голова.

Серед пацієнтів, в яких підтвердився коронавірус, четверо дітей, двоє – пацієнти інфекційного відділення, двоє – 7-місячний хлопчик і 3-річна дівчинка, пацієнти дитячого відділення, розказує виконувачка обов’язків директора Юлія Кривич. Дітей вилучили із родини та проводили їм загальну діагностику стану здоров’я. Наразі вони на лікуванні в обласній інфекційній лікарні.

"Хворі, які поступають до нас, вони можуть бути тільки до позитивного результату. Це в інфекційному стаціонарі в нас є чиста зона та зона, де є підозри на ковід. Як тільки Ковід підтвердився, ми направили їх в обласну інфекційну лікарню, щоб не було контакту", - розказує Юлія Кривич.

Під час госпіталізації дітям зробили експрес-тести, які були негативними. Їх помістили в окрему палату, наступного дня ПЛР-тестування виявило в них коронавірусну інфекцію, говорить завідувачка дитячого відділення Олешківської багатопрофільної лікарні Олена Голенкова. Через це у відділенні провели санітарну обробку приміщень та обстежили можливих контактних осіб.

"З 1 червня 2021 року відділення працює у штатному режимі, як педіатричне, тобто приймає діток з різними патологіями. 27 липня ввечері вони поступили до відділення без ознак хвороби, з нормальною температурою на обстеження. Швидкі тести – негативні. А наступного дня вони обстежилися ПЛР-тестами та коли зателефонували з лабораторного центру, що дві дитинки мають без клініки позитивні результати, вони були направленні до обласної інфекційної лікарні", - каже розповіла завідувачка дитячого відділення.

Юлія Кривич каже, наразі у закладі чекають на договір із Національною службою здоров’я, у разі потреби готові приймати хворих на коронавірусну інфекцію. Для цього облаштовано понад 200 ліжок з під’єднаним киснем.

Що відомо:

  • 29 липня регіональна комісія з питань ТЕБ та НС ухвалила рішення про закриття дитячого відділення Олешківської багатопрофільної центральної районної лікарні у зв’язку з можливим спалахом захворювання на COVID-19 в лікарні.

Читайте також:

  • Вакцинація на Херсонщині: лікарі готові вакцинувати до 6 тис. осіб щодня

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Вибір редакції

На початок