Жеребкування раундів плей-оф єврокубкових турнірів. З ким зіграють "Шахтар", "Зоря" та "Колос"

Жеребкування раундів плей-оф єврокубкових турнірів. З ким зіграють "Шахтар", "Зоря" та "Колос"

Жеребкування раундів плей-оф єврокубкових турнірів. З ким зіграють "Шахтар", "Зоря" та "Колос" ФК "Шахтар"

Усі суперники українських клубів на вирішальній стадії.

Три представники України - "Шахтар", "Зоря" та "Ворскла" - дізналися суперників у раундах плей-оф єврокубкових турнірів - Ліги чемпіонів, Ліги Європи та Ліги конференцій.

Усі три жеребкування відбулися в один день. Спочатку визначилися потенційні суперники "Шахтаря" у Лізі чемпіонів, а потім - "Зорі" (Ліга Європи) та "Колоса" (Ліга конференцій).

Читайте також: "Колос" дізнався суперника у третьому раунді Ліги конференцій. З ким та коли зіграє команда

Жеребкування раунду плей-оф єврокубкових турнірів відбулося перед стартом матчів третього раунду кваліфікації. Відповідно, "Шахтарю" та "Колосу", які розпочинають виступи на цій стадії у Лізі чемпіонів та Лізі конференцій, потрібно ще подолати своїх суперників для того, щоб зіграти у раунді плей-оф.

З ким зіграють українські клуби у плей-оф раунді єврокубків?

"Шахтар" (Ліга чемпіонів)

"Шахтар" перед раундом плей-оф Ліги чемпіонів має здолати бельгійський "Генк" (матчі - 3 та 10 серпня).

Якщо ж "Гірники" пройдуть "Генк", то у заключній стадії кваліфікації зустрінуться проти переможця пари "Монако" - "Спарта". В інакшому разі на "Шахтар" очікують виступи в груповій стадії Ліги чемпіонів.

  • "Монако" фінішував третім у Лізі 1 за підсумками сезону 2020/21, завдяки чому потрапив у кваліфікацію Ліги чемпіонів. Востаннє команда брала участь у Лізі чемпіонів у сезоні 2018/19, посівши останнє місце (1 очко). А у сезоні 2016/17 "Монако" зміг дійти до півфіналу змагань.
  • "Спарта", в свою чергу, відібралася у Лігу чемпіонів завдяки фінішу на другому місці у чемпіонаті в сезоні 2020/21. У тому ж сезоні чеська команда виступала в групі Ліги Європи, але вийти з неї не змогла (шість очок).
"Зоря" (Ліга Європи)

Єдиний представник України у Лізі Європи розпочне виступи одразу зі стадії плей-оф. Це означає, що луганці гарантували собі участь у груповій стадії: якщо переможуть - у Лізі Європи, якщо програють - у Лізі конференцій.

Суперником "Зорі" у плей-оф раунді Ліги Європи стане переможець протистояння між австрійським "Рапідом" та кіпрським "Анортосісом".

  • "Рапід" посів друге місце в чемпіонаті Австрії у сезоні 2020/21 і вже встиг вилетіти з другого раунду Ліги чемпіонів у Лігу Європи. У сезоні 2018/19 команда із Відня пройшла у плей-оф Ліги Європи, де поступилася першому ж супернику.
  • "Анортосіс" відібрався у Лігу Європи завдяки перемозі у Кубку Кіпру. Виступи у єврокубках кіпріотська команда розпочала саме з третього раунду. Впродовж останніх 10 років "Анортосіс" у груповий раунд єврокубків не проходив.
"Колос" (Ліга конференцій)

Останній представник України у Лізі конференції - "Колос" - для участі у плей-оф раунді Ліги конференцій має подолати спочатку суперника у третьому раунді кваліфікації. Опонентом ковалівців є казахстанський "Шахтєр Караганди", що у серії пенальті пройшов румунський ФКСБ.

Читайте також: "Колос" дізнався суперника у третьому раунді Ліги конференцій. З ким та коли зіграє команда

Якщо "Колос" пройде у плей-оф раунд, то там зіграє проти переможця пари між словацьким "Спартаком" (Трнава) та ізраїльським "Маккабі" (Тель-Авів).

  • "Спартак" (Трнава): у сезоні 2020/21 чемпіонату Словаччини "Спартак" фінішував на третьому місці, завдяки чому потрапив у Лігу конференцій (перший раунд). У сезоні 2018/19 команда із Трнави змагалася в групі Ліги Європи (третє місце, 7 очок).
  • "Маккабі" (Тель-Авів): відібрався у єврокубках завдяки перемозі у Кубку Ізраїля. Виступи у єврокубках "Маккабі" розпочав з другого раунду кваліфікації Ліги конференцій. У сезоні 2020/21 ізраїльська команда грала у плей-оф Ліги Європи, але в 1/16 фіналу поступилася "Шахтарю".

Коли матчі плей-оф раунду єврокубків?

  • Ліга чемпіонів: 17/18 та 24/25 серпня
  • Ліга Європи: 19 та 26 серпня
  • Ліга конференцій: 19 та 26 серпня
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейЛегка атлетика