У Британії закривають шоу The X Factor після 17 років в ефірі

У Британії закривають шоу The X Factor після 17 років в ефірі

У Британії закривають шоу The X Factor після 17 років в ефірі

Саймон Коуелл, творець і продюсер популярного британського музичного телешоу The X Factor, яке отримало розвиток в багатьох країнах світу, зокрема й в Україні, повідомив про закриття проєкту в Сполученому Королівстві. Про це повідомляє видання the Sun.

"Саймон залишається на вершині своєї гри та знає, як домогтися успіху. Він володіє правами на шоу, і це його справа, а не ITV, незалежно від того, кине він його чи ні. Вочевидь, останнє, чого він хоче – це щоб X Factor видихався і став чимось на зразок жарту", – повідомив інсайдер видання The Sun.

В останній раз програма виходила в ефір на ITV у 2018 році, проте наразі робота над нею офіційно припинена на п'ять років.

Джерела, близькі до Коуелла, повідомляють, що відродження проєкту після закінчення цього терміну малоймовірне, а офіційний представник ITV підкреслив, що на цей час зйомки чергового сезону The X Factor не плануються.

Також джерело видання додало, що X Factor продовжує виходити в інших країнах світу і продовжує приносити творцям величезні гроші. Однак "у Великобританії, без сумніву, формат трохи застарів".

X Factor – телевізійне шоу талантів, у межах якого учасники демонструють свої вокальні дані. Програма вперше вийшла в ефір у 2004 році у Великобританії. Шоу відкрило таких артистів, як Little Mix, Olly Murs і One Direction. В Україні шоу виходить з 2010 року на телеканалі СТБ.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше