Визначилася суперниця Еліни Світоліної у півфіналі Олімпіади-2020 з тенісу

Визначилася суперниця Еліни Світоліної у півфіналі Олімпіади-2020 з тенісу АР

Майбутня суперниця Еліни пройшла свою суперницю через спеку.

Визначилася суперниця українки Еліни Світоліної у чвертьфіналі олімпійського турніру з тенісу в Токіо. Нею стала представниця Чехії Маркета Вондрушова.

Світоліна першою відкрила програму чвертьфінальних матчів Олімпіади-2020 з тенісу. Еліна в двох сетах здолала італійку Камілу Джорджі - 6:4, 6:4.

Наступною суперницею Світоліної стане чешка Вондрушова. Вона, на відміну від українки, провела на корті 39 хвилин, після чого пройшла у півфінал Олімпіади-2020 через зняття суперниці.

Що сталося?

У чвертьфіналі Вондрушова грала проти представниці Іспанії Паули Бадоси. Вони проводили між собою другий поєдинок у 2021 році - на Ролан Гаррос іспанка в трьох сетах завдала поразки чешці.

Вондрушова та Бадоса розпочали матч після того, як закінчили грати Світоліна та Джорджі - о 13:00 за часом у Токіо. На момент початку зустрічі між тенісистками температура встигла піднятися до 30 градусів.

Матч між Вондрушовою та Бадосою розпочався з того, що іспанка вийшла вперед. За рахунку 2:1 іспанка зробила брейк, проте після цього програла п'ять геймів поспіль. А згодом суддя на вишці повідомив, що Бадоса знімається зі змагань.

Межі корту іспанська тенісистка покидала, сидячи у колясці. На голові у Бадоси був рушник.

За попередньою інформацією, причиною зняття Бадоси став сонячний удар. Лікарі надали допомогу іспанці, але це не сприяло її поверненню в гру та подальшій боротьбі за вихід у півфінал.

Хто така Маркета Вондрушова?

• 22-річна чеська тенісистка, 42-й номер рейтингу WTA.
  • Вондрушова на Олімпіаді провела лише один 3-сетовий матч - на старті проти нідерландки Кікі Бертенс. Міхаелу Бузарнеску та другу ракетку світу Наомі Осаку чешка вибивала з турніру за підсумками двох партій.
  • Це перші Олімпійські Ігри в кар'єрі Вондрушової. Проте в Токіо вона дійшла далі за решту чеських тенісисток.
  • Найвищий результат Вондрушової в кар'єрі - перемога на турнірі у швейцарському Білі в 2017 році. А в 2019-му році Маркета тричі грала у фіналах турнірів WTA, один із них - Ролан Гаррос.
  • Світоліна чотири рази грала проти Вондрушової та має позитивну статистику - 3:1. Проте в останньому матчі перемогу здобула саме чешка - у вересні 2020-го в Римі Маркета перемогла Еліну в двох сетах.

• У 2016 році Світоліна вилетіла з Олімпіади саме від тенісистки з Чехії. Тоді у чвертьфіналі суперницею Еліни була Петра Квітова.
  • Переможець протистояння Світоліна - Вондрушова гарантуватиме собі медаль Олімпійських Ігор. Поки що у жодної з тенісисток її в активі немає.
  • Світоліна на Олімпіаді-2020 вже оновила рекорд виступів України в одиночних турнірах з тенісу. Та повторила найкращий результат у тенісі на Олімпійських Іграх взагалі - у 2008 році Альона та Катерина Бондаренко дійшли до півфіналу парного розряду і посіли четверте місце.
  • Світоліна - єдина представниця України в тенісі, що продовжують боротьбу. Людмила та Надія Кіченок вилетіли у чвертьфіналі парного розряду.

• Четвер, 29 липня, 05:00. Еліна Світоліна - Маркета Вондрушова.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетика