Рівненський тренер Омельчука розповів, як Олімпіада змінила його вихованця

Рівненський тренер Омельчука розповів, як Олімпіада змінила його вихованця

Рівненський тренер Омельчука розповів, як Олімпіада змінила його вихованця
Суспільне Рівне

Здобути бронзову нагороду рівненському пістолетнику Олегу Омельчуку, за словами його тренера Сергія Бондаря, допомогли його природні упертість та наполегливість, а сама Олімпіада зробила його більш відкритим.

25 років тому Олег Омельчук прийшов до ДЮСШ №4 записатися на регбі, втім, йому порадили спробувати себе у стрільбі. Згодом рівненський пістолетник приніс школі олімпійську медаль.

Тамара Кравчук 25 років працює вахтеркою дитячо-юнацької спортивної школи №4. Коли нинішній олімпійський призер Олег Омельчук прийшов сюди уперше, каже, була саме її зміна. Пригадує, нинішній олімпієць завжди був ввічливим та привітним.

Омельчук РІвне
Суспільне Рівне

"Він прийшов до нас маленьким хлопчиком записатися на регбі. Тренер з регбі подивився і сказав: "Іди, Олег, може, в тир, може у тебе якісь здібності проявляться і ти будеш стріляти. Так він з того часу почав ходити до тренера Бондаря Сергія Павловича", – розповідає вахтерка ДЮСШ №4 Тамара Кравчук.

Сергій Бондар тренує Олега Омельчука вже 25 років. Олімпійський результат вихованця оцінює критично.

Омельчук РІвне
Суспільне Рівне

"Нерівно він стріляв, відверто кажучи, кваліфікацію. Його партнерка Костевич стріляла краще. Може, потім йому стало соромно за це, і у фіналі він виправився. Достойно стріляв. Вони упустили свій шанс поборотися за золото. Олег останнім пострілом попав в 9-ку і вони на рівних програли команді ОКР. Кількість центральних десяток у них була більша, а так би боролися за золото з китайцями", – коментує тренер Сергій Бондар.

Значну кількість розклеєних у тирі дипломів за перемоги у міжнародних першостях для дитячо-юнацької спортивної школи №4 завоював саме Олег Омельчук. Сергій Бондар каже, бронза Олімпіади у Токіо змінила його вихованця.

"На цій Олімпіаді у нього брали інтерв'ю після особистого старту. Зазвичай, він неохоче йде на такі контакти. А це більш-менш він вже так відкрився. Я думаю, що це буде допомагати йому й у стрільбі також. Він дуже впертий. Завдяки своїй працездатності він виборов цю медаль. Молодець", – додає тренер.

За словами Сергія Бондаря, попри 38-річний вік, Олег Омельчук перебуває у гарній спортивній формі. Тому, швидше за все, професійно займатися стрільбою продовжить і надалі. Втім, телефоном, каже, вони спілкуються зовсім не про це.

"Ми особливо про стрільбу не говорили. Дуже він бідкався, що не може піти в риболовний магазин. Він сам рибалка. Дуже хотів там котушок накупити, жилки – оце він дуже бідкався. Там їх практично не випускають з того селища. У них же складна ситуація. У Токіо надзвичайний стан. Їх тримають: автобусом в тир і назад", – сказав тренер.

Що відомо

  • Олег Омельчук та Олена Костевич здобули третє місце у змішаному командному змаганні в стрільбі з пневматичного пістолета з 10 метрів. Це третя "бронзова" медаль на Олімпійських іграх в збірної України.
  • Сергій Бондар тренує Олега Омельчука з дитинства, приблизно 25 років.
  • За роки Незалежності України – це друга олімпійська медаль для Рівненщини. У 2012 році бронзу в Лондоні в естафеті 4х400 метрів здобула бігунка Ольга Земляк.
  • Олег Омельчук раніше на Олімпіадах показував четвертий (Пекін-2008) та п'ятий (Лондон-2012) результати, це його перша медаль.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

На початок