Медаль заслужена: рівненський тренер розповів про бронзу Олега Омельчука в Токіо

Медаль заслужена: рівненський тренер розповів про бронзу Олега Омельчука в Токіо

Медаль заслужена: рівненський тренер розповів про бронзу Олега Омельчука в Токіо
сайт НОК

Тренер рівненського стрільця Олега Омельчука Сергій Бондар, який тренує спортсмена чверть століття, поділився враженнями від виступу. Він у парі з Оленою Костевич 27 липня здобули бронзу на Олімпійських іграх в Токіо у міксі на 10 метрів у стрільбі з пневматичного пістолета.

Сергій Бондар розповів Суспільному, що переживав, аби Олег знову не посів четверте місце.

"Крепко переживав, бо він вже був четвертим – у Пекіні, п'ятим був в Лондоні, тут у нашої стрілецької команди вже є два четверті місця. Він був готовий, результати показував високі, тому ця медаль заслужена, тому що працював багато", – каже Сергій Бондар.

Олімпійські ігри, зазначає, специфічні змагання, де велику роль грає психологія. Оскільки вони раз у чотири роки, то за цей час вивітрюється досвід.

"Символічно, що двадцять років тому, у 2001 році, Олег здобув першу медаль на міжнародному рівні – це було золото юніорського чемпіонату Європи", – каже Сергій Бондар.

Він зазначив, що наші стрільці могли здобути медаль вищого ґатунку.

"Після попереднього етапу ми набрали стільки ж очок, як росіяни. Але за рахунок кращих додаткових показників саме росіяни посіли друге місце і продовжили боротися за золото", – зазначив

  • Сергій Бондар тренує Олега Омельчука з дитинства, приблизно 25 років.
  • За роки Незалежності України – це друга олімпійська медаль для Рівненщини. У 2012 році бронзу в Лондоні в естафеті 4х400 метрів здобула бігунка Ольга Земляк.
  • Олег Омельчук раніше на Олімпіадах показував четвертий (Пекін-2008) та п'ятий (Лондон-2012) результати, це його перша медаль.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

На початок