Футболісти полтавської «Ворскли» зіграли внічию із «Дніпром-1»

Футболісти полтавської «Ворскли» зіграли внічию із «Дніпром-1» ФК "Ворскла"

26 липня матч першого туру Української Прем’єр-ліги між «Ворсклою» та «Дніпром-1» завершився нічиєю. Про це повідомив кореспондент Суспільного.

Рахунок гравці «Ворскли» відкрили у першому таймі – на 7-й хвилині забив Руслан Степанюк. Усі інші голи забивали футболісти команди «Дніпро-1»: двічі полтавському клубові забив Артем Довбик, а Олександр Сваток забив м’яч у власні ворота. Гра завершилась із рахунком 2:2.

Футболісти полтавської «Ворскли» зіграли внічию із «Дніпром-1»ФК "Ворскла"

Гру відвідали близько 5500 уболівальників

Наступний матч «Ворскла» зіграє 29 липня на власному полі проти фінської команди «КуПС», а «Дніпро-1» – 31 липня на виїзді проти одеського «Чорноморця».

Що відомо:

• Прем’єр-ліга– це перша за рангом футбольна ліга в Україні. За підсумками сезону 2021–2022 команди, які посядуть перші два місця зіграють наступний сезон у Лізі Чемпіонів, а ті, які посядуть останні чотири місця можуть перейти до Першої Ліги.
  • Цей матч для команди «Дніпро-1» був першим у сезоні.
  • Це була 200-та нічия для футболістів «Ворскли» в Українській Прем’єр-Лізі.